Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy szeretik a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy szeretik a nők megnézni egy férfi kezét?

Figyelt kérdés
Ha igen mit néztek rajta? Mit jelent számotokra?

2013. febr. 26. 20:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Van e rajta gyűrű
2013. febr. 26. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Amúgy szerintem hülyeség.
2013. febr. 26. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha nincs rajta semmi kirívó (koszos körmök, netán körömlakk :D), nem figyelem az illető férfi kezét.
2013. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
van olyan igazi szép férfikéz, de semmi jelentősége
2013. febr. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
sosem néztem még meg egy férfi kezét sem
2013. febr. 26. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
34%
tiszták-e a körmei,meg azért a ujjait is megnézem mert azok még jól jöhetnek:D
2013. febr. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
51%
Igen én megnézem,persze nem feltünõen.Ha dolgos kéz ami fizikai munkát végez az engem elgyengít,mert azt mutatja hogy az illetõ azzal a két agyonstrapállt kezével,bizony hajt a megélhetésért.Ha milliárdos lehetnék az ilyeneknek mindnek szebbé varázsolnám az életét!
2013. febr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én néha megnézem:D nem tudom miért, igazából semmin sem változtat a keze, ha már tetszik az illető:DD
2013. febr. 26. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem fontos, mindig az elsők között van amit megnézek. Sokféleképpen lehet visszataszító egy pasi keze, pl rondák az ujjai, a körmei, stb. Az is rossz ha olyan majdnem mint egy nőé, az nekem gyengeséget sugall.
2013. febr. 27. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon szeretem nézegetni. Tetszik, hogy nagyobb kezük van mint nekem. (:

De látszik a kezükön, hogy mennyire higiénikusak, mennyire törôdnek magukkal, én elsôsorban azért nézem meg.

2013. febr. 27. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!