Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ha nincs ott a párotok, akkor megnézitek a másik nőt?

Figyelt kérdés

Amikor a párommal vagyok, akkor szinte rá sem néz más nőkre, mert megmondtam neki, hogy zavar. Én sem nézek meg mást. (Oké, ránézek, és ő is rájuk néz, ha szembe jön az utcán, de nem nézünk végig senkin sem, mert számunkra ez kínos)


Én úgy gondolom, ha ott a párom nem nézek meg magamnak mást, nem csorgatom a nyálam, és ezzel ő is így van.


Most épp dolga van, szinte egész napos.


Ti ilyenkor megnéztek más nőket ?


22 N



#férfi #mást megnézni
2012. okt. 26. 09:39
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem az már rossz, ha "tiltasz" dolgokat. Jó, nem szó szerint tiltottad meg, de na. Úgyis megnézi a jó nőket, mi rossz van ebbe? Téged is megnéznek a pasik, tök mindegy, hogy van e valakid, vagy nincs.(Főleg ha egyedül mész az utcán pl.)

Nem vakságot fogadott, az lenne a baj, ha nem nézne meg más nőket. :D Lehet én gondolom rosszul, de szerintem ez az egészséges, én ilyenért sosem verném ki a hisztit. :D


20/L

2012. okt. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Nem vertem ki a hisztit. :)
2012. okt. 26. 09:46
 3/20 anonim ***** válasza:
61%
Nem, én becsukom a szemem, és ultraszonikus hanghullámok kibocsátásával, illetve azok reflexhatásait vizsgálva állapítom meg, hogy mi merre van, és így nem megyek neki semminek és senkinek.
2012. okt. 26. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
65%
Igen
2012. okt. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
22%
Ha ott van a párom, akkor is megnézek más nőket ... és ha tetszik valamelyik, akkor megmutatom a páromnak és megbeszéljük, hogy neki is tetszik -e és bevegyük -e harmadiknak!
2012. okt. 26. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
33%

Én mellette is mindig megnézem, engem nem zavar...


oka: bnőmet többször rajtakaptam, hogy stíröli egy férfi kollégája seggét mikor mellettem van...

2012. okt. 26. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
az gáz. de ez kicsinyes bosszúnak tűnik..
2012. okt. 26. 10:01
 8/20 anonim ***** válasza:
77%

nem bosszú

csak én sem fogom magam vissza ha ő sem


eddig még egyszer sem szólt pedig egyszer kétszer majd kiesik a szemem

ő is mindig felméri a pasikat

2012. okt. 26. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
35%

Megnézem a nőket, mert mindegyik kirakja amit csak lehet! Ha nem nézném meg vagy meleg vagy idióta vagy impotens lennék. De sosem nézem őket meg kihívóan, nem adok jeleket egy menetre, vagy nem szólítom meg őket. De ha már kirakták a kirakatba a cicit, pocit meg a popót, hát nem bököm ki a szememet.


Sokszor elgondolkodtam, hogy miért is csinálják ezt a nők, hogy az egész világnak kelletik magukat?! Semmi értelme...

2012. okt. 26. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
30%
Miféle b*zis kérdés ez? Még jóhogy. Ha ilyeneket kérdezel akkor leht hogy homok került a gépezetbe komám...
2012. okt. 26. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!