Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz, hogy szeretik a nők...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz, hogy szeretik a nők megnézni egy férfi kezét?

Figyelt kérdés
Ha igen mit néztek rajta? Mit jelent számotokra?

2013. febr. 26. 20:56
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Én mindig megnézem, a szép kezek a gyengéim, sok mindent le lehet szűrni abból, hogy egy férfinak milyenek a kezei. Nekem legjobban a hosszú, vékony ujjú, ápolt kezek tetszenek, egyszer láttam egy srácot, akinek ilyen tökéletes kezei voltak minden téren, fúúúúúú hát azóta se találkoztam olyan széppel. Persze, ha valakinek nincsenek álomszép kezei azért még nem hajtom el....
2013. febr. 27. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én szeretem nézni. A barátomnak szép hosszú és vékony, szinte már zongorista ujjai vannak. Van hogy megfogja az enyémet és olyankor nézem. Mert egyrészt jó látvány, hogy összekulcsolódik a két kéz, másrészt szép neki. :)
2013. márc. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!