Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Arra kérdeznék rá hogy szerint...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Arra kérdeznék rá hogy szerintetek mennyi esélyem van összejönni egy 40 év körüli nővel? 25/F

Figyelt kérdés

Tömegközlekedési eszközön,az utcán menve figyelem a korombelieket és már kissé unom az éretlen viselkedés látványát.Gondolok itt például a nagyon elterjedt "mindenen és mindenkin röhögünk" stílusra.

Engem a komolyság jobban vonz és a higgadtság.


2012. máj. 13. 11:09
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
2012. máj. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én csak mindjárt leszek 20, de nekem egy ilyen barátnőm sincs, akik röhögnek mindenkin és mindenen... nem keresem az ilyenek társaságát. Kissé szűk a látóköröd ;)

Max a többi libán derülünk néha.. de ez nem hiszem hogy idiótának számít.

2012. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez egy igen komoly kérdés! Csak szexre jönnél össze vagy párkapcsolatra? Arról tudok nyilatkozni, hogy a szex igen jól tud működni egy 40-es nővel, de az együttélésbe, párkapcsolatba nem nagyon fognak sztem belemenni...
2012. máj. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
biztos pénzes a nő.
2012. máj. 13. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Én egy komplett együttélésre gondolok,a sex csak ennek egy velejárója.Hát igen,belegondoltam már többször és az ilyen egyedülálló nők biztosan azért nem lépnek ilyen irányba mert a megítélésük nem lenne épp pompázatos.
2012. máj. 13. 15:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Így van kérdező! Ez sztem csak titokban működhet! Persze vannak kivételek... lehet a te eseted is kivétel... igazából mit veszíthetsz vele? semmit...
2012. máj. 14. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!