Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Melyik izomcsoport...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Melyik izomcsoport jön be jobban a 3 közül: has, mellkas vagy bicepsz?

Figyelt kérdés

2013. febr. 27. 21:55
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Te vagy a félelmetes,ember.

Mégis miféle ordenáré,alpári stílust engedsz meg magadnak,mindenféle alap nélkül? Elgurult a gyógyszer?

A magadfajták nézik le a konditerembe járó,normális embereket!

Gy*kér.

2013. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Hm. Kérlek, folytasd:D
2013. febr. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező! Én jártam kondiba, de nem azok a srácok jöttek be, akik csak magukkal foglalkoznak. Igaz van aki ott nem mer kezdeményezni, van aki igen. Sajnálom én személy szerint egyikre sem. Ne haragudj, az agy kell, tudjak vele beszélgetni, ja és legyen feneke amit mindig lehet fogdosni. Ha képen kell megnézni, mindent megnézem. Tényleg a lábadra nem csinálsz semmit, ez csak kíváncsiság? Bár ez csak az én véleményem. N
2013. febr. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:

Én nem kondizok, de nem is rám vonatkozik a kérdés.

Csak annyi volt a kérdés hogy melyik jön be legjobban, ha választani kell :)

2013. febr. 27. 22:42
 25/27 anonim ***** válasza:

Ezt a kigyúrt asztalost szeretném küldeni az 5. válaszolónak...


[link]


Az izom az olyan ám, hogy így felugrik az emberre, a napi tevékenységek során is. Édesanyám is ki van gyúrva a mosogatástól...

2013. febr. 28. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Persze, ehhez olyan alkatnak is kell lenni. Van aki nem sportol mégis izmosnak mondható. Alkar jobban számít.
2013. febr. 28. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim válasza:
penis
2013. márc. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!