Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hova tűntek a normális és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hova tűntek a normális és helyes tizenéves fiúk!?

Figyelt kérdés
Mért nem lehet ma egy fiú egyszerre helyes és normális (nem full részeg hétvégente, nem azzal játssza az eszét,h cigizik, nem a "k*rvákra" bukik stb..) tiszetelet a kivételnek

2013. márc. 1. 16:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
Egy vagyok közülük :DDD. Nem dohányzok, nem iszok alkoholt, nem bunkózok(ha te se velem) és 4 éve kézilabdázok. Pláne a heti 7 edzésemtől ki is vagyok gyúrva. ;)
2013. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:

Egy vagyok közülük :DDD. Nem dohányzok, nem iszok alkoholt, nem bunkózok(ha te se velem) és 4 éve kézilabdázok. Pláne a heti 7 edzésemtől ki is vagyok gyúrva. 14/F


;)

2013. márc. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
LOL kétszer küldtem el sorry :P
2013. márc. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
66%

Amúgy kedves kérdező neked az a bajod, hogy az a fiú: Aki neked tetszik, full részeg hetente, játssza az eszét, cigizik és...

Az jobb kérdés lenne, hogy neked miért az ilyenek tetszenek.

2013. márc. 3. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:

amúgy utolsónak igaza van


sok lány kérdezte már, hogy 'hol vannak a rendes srácok? minden pasi féreg'


naja, ezt általában azok a lányok mondták, akik rosszfiúkat kedvelik, és többször megjárták velük


mikor mondom, hogy 'ittvagyok én :D', akkor csak: de te csak barát vagy...

meg 'a jófiúkkal unalmas'


de amúgy egy mentsvárad lehet, az pedig a húszas évek vége, addigra megkomolyodik szinte mindenki (legalábbis e téren)


én pasi vagyok, nem kellek kb egy csajnak se, mert nem volt lázadó korszakom, nem voltam rossz, lelkiismeretes, odaadó vagyok, romantikus, stb, de ez nekik még 'uncsi'

a sok tinédzser még ahogy ők mondják 'ki akarják élni, élvezni az életüket'


persze a kérdésedre válaszolva, van sok rendes srác, aki nem hajol meg a kor elvárásainak, és marad a saját elveinek ura, de ezeket nemigen diszkóban, szórakozóhelyen találhatod meg... igazából nem is tudom, hogy szoktunk lenni :D általában otthon :DDDD


de pl koncerteken, Margit-sziget és hasonló találkahelyeken, esetleg pub-okban fellelhető eme veszélyeztetett alfaja a tizenéves férfiaknak (azért férfi, mert érett gondolkodásra vall, ha nem kicsapongó, 'éljünk a mának' gondolkodást vall) :DD

2013. márc. 3. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
Sajnálom, hogy nem vagyok helyes (kövér) de mindenki normálisnak tart :)
2013. ápr. 10. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Vad-Ász ***** válasza:

nem cigizem , nem iszom alkoholt(esetleg háromhavonta 1x vagy 2x),nem járok bulizni sem.

2 evig gyurtam,most fegyencedzést kezdtem el.

(megtltottammagamnak hogy igyak,mert edzek)XD

2013. ápr. 16. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim válasza:
62%

Kedves 15. Teljesen igazad van! Otthon vagyunk, mert nem fogadják el hogy nem vagyunk "rosszfiúk", nem cigizünk, nem drogozunk, nem piázunk. Engem ne érdekel hogy mit mondanak. Nincs sok barátom, de az a kevés megértő, és "saját fajtám"

Egyébként kedves kérdező! Itt vagyok :)

14/F

2013. máj. 20. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Hogy mi lett velük? Felnőttek és nem nemzettek ugyan olyan normális srácokat. A mai tizenéves fiúk nagy része reménytelen. Vannak azonban kivételek elbújva a visszataszító világ elől. A lányokkal ugyan ez a helyzet. Mivel feltetted eme kérdést, minden bizonnyal te is egy kivétel vagy. Az olyanok, mint Te és Én elég ritkán futnak össze a világban, és még ritkábban veszik észre egymást. Ha mégis összejön..... azt még én sem tudom sajnos. De, ha írsz egy üzenetet, akkor, idővel megtudom a választ...
2013. máj. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Én erre azt tudom mondani hogy szerintem vannak még ilyen fiúk csak azt se hagyjuk ki hogy a mai lányoknak sok dolog van megengedve nem úgy mint régen és saját tapasztalatomból szólva az ilyen lányok tönkreteszik a fiuk lelki világát és e miatt a legtöbb fiú annyira kiábrándul hogy nem pazarolja egy idő után az érzéseit senkire csak kihasználja a helyzetet ami éppen adódik számára sok jóbarátom történetét hallgattam végig és végül mindig ugyan oda jutottunk ... a mai lányok nem elégszenek meg azzal hogy szeretjük őket tisztelet a kivételnek és azzal se hogy a seggüket is kinyaljuk sokszor és a saját érdekeinket férretesszük az övékért de nekik ez se elég legyél pénzes meg legyen egy kocsid amivel vidd a kis seggüket de soknak még ez se elég egy idő után váltanak és szerencsétlen srácot meg összetöri a csalódás és a folytonos idegesség. Amint mondtam saját tapasztalat és a közeli környezetemben élők tapasztalata. Nagyon nehéz normális lányt is találni. A barátaimmal ha összejövünk mondjuk egy kanbulira jólérezzük magunkat de a vége mindig ugyan az a téma nők és nem sok jót lehet hallani. Én most jelenleg boldog párkapcsolatban élek ami nem teljesen igaz mivel naponta küzdök meg a tudattal hogy mindenki változik és a barátnőm is és már nem úgy szeret mint régen és ezt érzem és látom én persze az elejétől fogva imádom és még most is ugyan olyan vagyok mint az elején még ha nagyon durván meg is bánt az életemet adnám azért hogy neki ne legyen semmi baja. És ez az önzetlenség egy része és szerintem ez így van jól egy kapcsolatban nincs olyan hogy büszkeség csak meghatározott esetekben. Cigizésről pár szót .. én is cigizek és nem akarom azt mondani hogy azért mert nem volt kire támaszkodnom mikor a legjobban szügségem volt valakire egy durva szakitás után de ez az igazság és ezért szoktam rá. Ma meg küzdök vele minden nap mivel le akarok szokni csak már nehéz. Lehet néhányan hülyének néztek :) de nembaj nekem ez a véleményem lenne még mit mondanom de szerintem elég ennyi.
2013. jún. 13. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!