Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Milyen oldalakon lehet normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen oldalakon lehet normális (nem ribanc) tizenéves csajokat találni?

Figyelt kérdés
Lécci írjatok pár ilyen oldalt ha tudtok. Főleg olyat ami fiataloknak van, és nem csak társkeresésre.
2009. aug. 20. 21:05
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
60%

valaki pedofiiiil....

:))))

2009. aug. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Max te. Szerinted ha pedofil lennék mért keresnék normális lányokat, mért nem k.rvákat?

Ja és ha ilyen barom vagy inkább ne írj semmit.

2009. aug. 20. 21:22
 3/14 anonim ***** válasza:

randihely.hu

meg ilyen stb.-k

Írd be a keresőba:

Társkereső.lap.hu

2009. aug. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
háááát mamár normális lányokat?? pláne fiatalt?? talán a 40esek közt van aki kibírja ha viszket neki akkor se megy végig fél pest rajta...sajnos, mindenesetre drukkolok hogy találj,ha találtál majd szólj nekem is :D
2009. aug. 20. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
81%

Kikérem magamnak :)

Normális vagyok,nem k.rválkodom és 18 éves vagyok és nem vagyok csúnya sem meg buta sem. Csak pici városban élek :P

2009. aug. 20. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

így van utolsó tartsunk össze :D én se vagyok ku*va, nem mondanak csúnyának és tizenéves vagyok:D

am egyszer próbáltam a netes társkeresőt hát soha többet :S

17/L

2009. aug. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%

myviprandi?

ott legalább könnyebben le tudod ellenőrizni hogy nem hazudik e... énis fennvagyok, tök jó, önbizalomnövelő is :)

2009. aug. 20. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Szia:DSzerintem próbáld meg myvipen,vagy iwiwen..aki szimpatikus írj neki:D1 privát levelet:D

Pl.:Szia szimpatikus vagy szeretnélek megismerni esetleg találkozhatnánk vagy egy msn-t tudsz adni?:D

Remélem segítettek

Sok sikert:)

Puszii L/17

2009. aug. 21. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%
NEM ribanc tizenéves lányok ilyenek nincsenek
2009. nov. 14. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
én se vagyok ribanc, és tizenéves vagyok(16)..erősítem a kivételt:D:D
2010. jan. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!