Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem így, vagy van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én érzem így, vagy van más is? Mit tesztek ez ellen? 15/L

Figyelt kérdés
Nincs barátom, és a barátnőim meg messze laknak, elköltöztek, szóval egyedül vagyok nagyon. Teljesen szeretethiányom van, nagyon vágyom valakire, akit szerethetek, és törődést kapok tőle. De eléggé zárkózott lettem az utóbbi időben. Eddig se voltam nagy társasági ember, de most még jobban elszigetelődtem. Ki akarok ebből törni. Ismerkedni akarok fiúkkal a környékemen, nem kifejezetten kapcsolat céljából. Hogy kezdjek neki? Egyedül hova járjak? Vagy inkább neten ismerkedek, akikkel majd találkozok? Nem járok sehova, olyan egyedül vagyok, és tanácstalan... Van még valaki ilyesmi helyzetben? Mit teszel ellene?
2013. márc. 1. 21:58
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
És merre van ez a "környéked"?
2013. márc. 1. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
hát tudom mit érzel :D lehet neten is akárhol úgy is fogsz találni valakit ha eljön az ideje :D 15/F
2013. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

ja+hun van

14/f

vagyis hol lax?

2013. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
Először is mi az oka, hogy elszigetelődtél? Vagy ez szimplán csak hangulatváltozás, netán történt valami? És Merre van az a környék?
2013. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Bajai vagyok. Hát az oka igazából az, hogy nem volt kivel mászkálni, megbeszélni a gondjaimat, jöttek a kudarcok pasi ügyileg. A barátnőim meg most túl boldogok a pasijaikkel, hogy az én bánatommal traktáljam őket...
2013. márc. 1. 22:07
 6/19 anonim ***** válasza:
az kurv@szar.
2013. márc. 1. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
A barátok arra valók, hogy támogassák egymást, és a közmondás szerint megosztott bánat fél bánat. Próbálj meg új barátokat keresni, járj közösségbe (tánc, sport, bármi), ahol fiúkkal és lányokkal egyaránt beszélgethetsz.
2013. márc. 1. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Khm, itt vagy egy köpésre, halkan jegyzem meg.
2013. márc. 1. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

A Dorina vagy, ugye? :P

Már nem is írok...

2013. márc. 1. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

Tudtam! xD

Ne írj üzenetet, nem vagyok bajai... :)

2013. márc. 1. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!