Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehet ilyen helyzetben a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Katerina11 kérdése:

Mit tehet ilyen helyzetben a lány? És mit gondol egy ilyen helyzetről egy fiú?

Figyelt kérdés

Van egy eléggé pénzes pasi,és egy eléggé csóró lány! a lány nem dolgozik mert még suliba jár és a családja sincs eleresztve...ez a két fiatal találkozik,és egymásba szeretnek meg akarják próbálni együtt...a gond csak az,hogy ilyenkor mit tehet a lány?hogy ne az essen le a fiúnak,hogy élősködik rajta vagy ilyesmi,mert a lány nem tud fizetni,ha elmennek ide-oda...ha meg nem is mennek nagyon úgy sehova,akkor sem nagyon tud fizetni,mondjuk mikor elmennek vásárolni az ebédhez vagy vacsihoz...mert a lány azért főz a fiúnak!nem élnek együtt de a lány sok időt tölt a fiúnál...ilyenkor be kell szálljon a rezsibe?

Tegyük fel,hogy ez a pénzes fiú nem egy beképzelt majom,és nem bunkó meg normális felfogású,felfogja,hogy a lánynak vannak anyagi problémái,de azért még is...

Ráadásul a lány az a fajta(mint mondjuk én) aki nem szereti ha vásárolgatnak neki vagy helyette fizetnek,persze nem feminista....pl:nekem 11 évesen a a 4.emeleten lakó Feri,aki elhívott fagyizni és nekem már az egy kicsit rosszul esett,hogy vett nekem egy gombóc fagyit :DD

Szerintetek egy ilyen helyzetbe mit tehet a lány? És mit tehet a fiú?


2013. márc. 2. 12:04
 1/3 anonim ***** válasza:
Ezt egymással kell tisztázniuk. Beszélniük kell a dologról.
2013. márc. 2. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha felsőoktatásban tanulsz, akkor tudsz mellette dolgozni. Ez jó kifogás, hogy azért nem tudsz dolgozni, mert tanulsz, de nekem is megy, és ezer másik embernek is.
2013. márc. 2. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Utolsó,nem fogok magyarázkodni itt,hogy az illető akiről írtam miért nem dolgozik az iskola mellett...viszont egy részben igazat adok neked,másrészt tapasztalatokat szeretnék hallani/olvasni olyanoktól,akik már voltak efféle helyzetbe...Tehát várom a sztorikat és tapasztalatokat,egyéb gondolatokat :) Köszönöm!
2013. márc. 2. 18:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!