Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van értelme Facebookon megoszt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van értelme Facebookon megosztani, hogy szeretem a lábakat?

Figyelt kérdés
30-nál alig több ismerősöm van, ezek közül 1 emberrel beszélek viszonylag rendszeresen. Nem változtatna sokat, max. az az egy ember is elfordulna tőlem. Eddig is egyedül voltam, ezután is egyedül leszek, de talán végre nem csak a beszélgetni lesznek velem hajlandóak a lábimádatomról. Szeretném ezt az egészet nyíltan felvállalni. Hülyének néznének? Sszerintem sokak szemében az vagyok, ez sem sokat változna.

2013. márc. 3. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hívd össze az országgyűlést és ott.
2013. márc. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem értem ha már eldöntötted mit akarsz akk miért kéred ki a véleményünket?...am sztem ha rám hallgatsz azt csinálsz amit nem akarsz...
2013. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 fospuska ***** válasza:
30 ismerőssel nincs. inkább keress egy olyan közösséget,akik ugyanebben a cipőben járnak,meglepően sokat fogsz találni,legfeljebb nem egy helyen.
2013. márc. 3. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Nem vagy ezzel szerintem egyedül, de szerintem ne oszd meg, mert a problémádon nem segít! Ami szerintem nem probléma, csak Te teszed azzá! Elképzelésem szerint a nőimádat is gond lenne neked, azt old meg, hidd el sok nő van aki szereti, ha kényeztetik a lábát! Tehát szerezz egy barátnőd és elválik összeilletek-e, ha nem keres másikat, ennyi! Nem olyan ez mint pl. a homoszexualitás, hogy felkeljen nyíltan vállalni, hogy ne kelljen bujkálnod, stb., ..., aki pl. a szado-mazot szereti szerinted az is megossza a facebook-on, heee?
2013. márc. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Belőlem hiányzik a csajozási képesség, de még a barátkozási is. Nem vagyok képes rá. 0 komolyabb kapcsolatom volt, pedig 20 felett vagyok. Esélytelennek látom, hogy valaha is barátnőm legyen, ha barátokat sem tudtam szerezni.
2013. márc. 3. 11:44
 6/13 anonim ***** válasza:
76%

Akkor rátapintottam...

Mond már meg, ha megosztod a lábimádatot a fecén, akkor szerinted mi fog változni? Az az egy emberrel is, akivel beszélsz, lehet lentebb megy a kapcsolatod...

Arra még nem gondoltál, hogy neked így jó, hogy magányos vagy, azért nincsenek barátaid, mert gondolom azért arra már rájöttél, hogy nálad van a kutya elásva...

Van itt neked egy tipp:

Regelj fel a love.hu-ra, add meg, hogy Ismerkedni szeretnél, magadról rovatban írd oda, hogy barátkozni is, add meg, hogy fiú-lány is szóba jöhet, a fiúknak majd szólsz egyenként, hogy bi kizárva, csak duma-haverság. (Az nem baj, ha ő meleg...) Aztán van ott olyan opció is, hogy lábimádat, Na oda tegyél egy nagy X-t! És csajozz! Ne itt sajnáltasd magad, mert hidd el nem sajnálunk, csak hülyének nézünk, mint a facebook-s ismerőseid, ha megléped a megosztást!

2013. márc. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Valószínűleg semmi nem fog változni, de legalább lájták, hogy nekem ilyen bajom van. Talán támogatóra akadok. Nem jó egyedül és magányosan, nem tudom mi hiba lehet bennem.

A netes imserkedésből elegem van, ha bárki megkeres, lehetőséget adok neki, de hogy én keressek bárkit is, már kezdem megunni. Mondjuk nem próbáltam még rendes imserkedős oldalon... A love.hu ingyenes? Ezt hirdetik az oldalon de nincs kedvem üzenetküldésért, adatlapmegtekintésért meg mindenért fizetni.

2013. márc. 3. 13:38
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekem ez a kedvenc facebook-os dilis szövegem a mi értelme van ezt kiírni kategóriában.


Egy lánynál olvastam. Csak ennyi hogy:


"Kakis lett a bugyim"

2013. márc. 3. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed,hogy könnyebb így a lelkednek nyugodtan oszd meg,nem rossz dolog ez. Én is lábimádó vagyok és rólam tudja az összes ismerősöm,sosem titkoltam.
2013. márc. 20. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs sok értelme. Inkább keress egy pszichológust, aki segíthet Neked. Nem a lábimádat miatt, hanem az önértékelésed és visszahúzódottságod miatt. Komolyan, tényleg segíthet! Pszichológus, nem pszichiáter, utóbbi csak gyógyszerrel tömne.
2013. márc. 28. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!