Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez őrültség?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez őrültség?

Figyelt kérdés

"Oly távol vagy tőlem, és mégis közel" Így élni?

Egy olyan lány, aki reggel elmosolyodik és jóreggeltet kíván annak akit szeret, még akkor is ha az nincs vele. Képzeletben a szemébe nézni, és megsimítani a vállát. Aztán a macskájának is köszön reggel. meg mindenki másnak. Azt mondja, "itt vagy velem, hiszen a szívemben vagy" a valakivel el szeretnél tölteni egy kis időt, de ő nem lehet veled, akkor elég csak szeretned és akarnod, hogy veled legyen, és máris ott ültök egymással szemben.


2013. márc. 3. 13:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Hát talán az...de akkor meg mi van?
2013. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 Pretty Ballerina ***** válasza:
Meghallgattad az István a király rockoperát, és erre jutottál, vagy most mi? Kicsit zavaros...
2013. márc. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Nem hallgattam én semmit.
2013. márc. 3. 13:20
 4/16 Pretty Ballerina ***** válasza:
Idézet onnan van. :D
2013. márc. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Az idézet mindenhol ott van. Na, de most az vagy nem? :D
2013. márc. 3. 13:27
 6/16 anonim ***** válasza:
És ha az,akkor mi van?
2013. márc. 3. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Pretty Ballerina ***** válasza:
Nem, az idézet konkrétan a rockoperából van. De nem vagyok filozofálgatós kedvemben most. Viszont igen, őrültség, tekintve, hogy te vagy a múltkori skizofrén csajszi, nem hiszem, hogy ennek a kérdésnek több értelme lenne, mint annak, amit akkor tettél fel. :)
2013. márc. 3. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Ugyaaan.... :D
2013. márc. 3. 13:33
 9/16 A kérdező kommentje:
Foley akkor nincs semmi, csak beszélgetni szeretnék. :)
2013. márc. 3. 13:34
 10/16 anonim ***** válasza:
Értem,de miért ilyen sűrűn az elmeállapotod,a nyitó téma?
2013. márc. 3. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!