Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Meleg srácok/lányok! Hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meleg srácok/lányok! Hogy oldjátok meg az öltözést a suliban tesikor?

Figyelt kérdés

Velük öltözöl, vagy elvonulsz más helyre, pl. wc-be?

Kort/nemet légyszi :)


2013. márc. 3. 16:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
69%
te kur.va mód hülye vagy
2013. márc. 3. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
60%
Azért mert Te meleg vagy, még nem fognak rád ugrani. nyugodtan öltözhetsz heterok között is......
2013. márc. 3. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Nem vagyok meleg, de még ha az is lennék nem kell lek*rvázni :SS

Egy barátnőmmel beszéltünk arról, hogy milyen lenne már ha egyik osztálytársunkról kiderülne. Meg hogy milyen szar lehet neki öltözéskor hogy lát minket. Nem kell máris szidni ha valami olyat kérdez más ami neked nem tetszik.

2013. márc. 3. 16:26
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát már nem azért, de inkább maradnék és kiélvezném a látványt :D
2013. márc. 3. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Már miért lenne szar az osztálytársnődnek, hogy lát titeket? Nem vagy tisztában a meleg/leszbikus fogalmakkal? Épp, hogy tetszene neki, amit lát.
2013. márc. 3. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok, csak nem lenne neki rossz, hogy bámulni szeretne minket de fél hogy meglátjuk, vagy valaki kineveti hogy néz minket?
2013. márc. 3. 16:29
 7/18 anonim ***** válasza:
Nyugi, lehet úgy is nézni, hogy észre se veszed :) Tapasztalatból mondom. Meg eleve egy lány a másik lányról alap helyzetben nem feltételezi, hogy pont azért nézne...
2013. márc. 3. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
A meleg nem azt jelenti, hogy ráugrik minden azonos neműre, csak mert ahhoz a nemhez vonzódik. Egy normális hetero nő vagy férfi sem fog rámászni minden ellenkező neműre, nyilván csak olyanra, aki bejön neki. Nem értem, minek azon parázni, hogy rátok mászik a meleg haverotok. Ilyenen agyalni meg ezen problémázni, találgatni, hogy vajon milyen a szexuális beállítottsága... elég undorító dolog.
2013. márc. 3. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Nem azzal van gond hogy rám mászik-e vagy sem. Szerintem sok lánynak kényelmetlen lenne az ellenkező nemű osztálytársával együtt öltözni.
2013. márc. 3. 16:59
 10/18 anonim ***** válasza:
De ő nem ellenkező nemű! Ugyanolyan lány, mint ti!
2013. márc. 3. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!