Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehetek ennyire szerencsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetek ennyire szerencsétlen mindig?

Figyelt kérdés

sziasztok..még nem volt barátom és úgy kb 14 éves korom óta voltam pár randim és nem rég is voltam 1-2őn, de nekem sehogy sem megy az egész..:( aki tetszett nekem az nem keresett megmondta hogy más lány tetszik neki aki meg nekem nem jött be (és nem mindig külsőleg), az meg nyomult rám, pl volt aki megfgota a kezem és megölelt és ezeknél semmit sem éreztem oylan furcsán éreztem magam azokban a helyzetekben mintha ez a dolog idegen lenne tőlem és olyankor azt érzem hogy nem is kell pasi..

és nagyon kevés diú tetszik meg és félek hogy olyannal jövök össze akit nem is szeretek szerelemből, és

mi van ha soha nem jövök azzal össze aki nekem is tetszik?:(

mert ha nekem tetszik vki akk mindig vissza vagyok utasítva.. adok magamra meg minden de így sincs önbizalmam, szerintem nem vagyok csúnya de nemtom..:(

miért történik ez velem folyton?

neten bejövök a fiúknak de élőben nem nagyon..

16L


2013. márc. 3. 17:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
16 évesen még nincs világvége ilyen téren, szerintem ez inkább iskolai nyomás. Mindenki csajozik-pasizik, téged meg kigúnyolnak , ha nem.
2013. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Hát ha szuperpasi kell,ne csodálkozz.
2013. márc. 3. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ha ez vigasztal én is szerencsétlen vagyok ilyen téren. Lesz fiúd, de ne erőltesd. 15/f
2013. márc. 3. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
hát nekem nem szuper pasi kell.. de komolyan csomó srác annyira beképzelt és elkényeztetik az anyukájuk hogy kiszolgálják őket.. meg lusták..olyan meg nem kell
2013. márc. 3. 17:37
 5/15 A kérdező kommentje:
meg aki egész nap csak a számítógépes játékot tolja
2013. márc. 3. 17:38
 6/15 anonim ***** válasza:

mert gyerek vagy még, előtted az élet, a bolhából elefántot csinálsz.

ha ezt egy 86 éves néni mondja, hogy nem volt még barátja, meg is értem. de 16 évesen? ne nevettess.

2013. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
légyszi küldjél már privátba képet 17/F
2013. márc. 3. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha a 7-es válaszadónak küldesz, akkor én is kérek. :P
2013. márc. 3. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
utolsó te hány éves vagy? neki sem küldtem még..:D ha annyira akarsz képet látni privibe küldj egy fb linket és bejelöllek és láthatsz
2013. márc. 3. 17:49
 10/15 anonim ***** válasza:
Kérdező egész véletlen nem debreceni vagy? :DD
2013. márc. 3. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!