Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, ti miért ítélkeztek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti miért ítélkeztek a fiúk külseje alapján?

Figyelt kérdés
Például, ha egy fiú alacsony vagy kövér, akkor tuti nyomi, lúzer lehet csak, meg akkor is, ha szegény és nincsenek márkás ruhái, cipői. Ilyenkor élből lekoptatjáktok a bepróbálkozó fiúkat. Ez nem szép dolog ám!
2013. márc. 3. 19:25
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Ha alacsony, kövér, ronda attól még lehet rendes, okos, gazdag de nem értem miért kéne vele összejönni?
2013. márc. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Fordítva is így van nyugi
2013. márc. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

2! igaza van

fordítva is így van N

2013. márc. 3. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
fordítva is így van. N
2013. márc. 3. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

te meg miért általánosítasz?

én úgy jöttem össze a párommal hogy tudtam hogy szegény és problémás a családja,szóval elmehetsz a p*icsába az általánosítgatásoddal

2013. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

1-nek is igaza van

ha valaki bepróbálkozik nézzen ki akárhogy miért nem lehet lekoptatni? kötelező összejönni vele, vagy?

2013. márc. 3. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 Andii1 ***** válasza:
manapság mindenki külsőről ítélkezik.. az ilyen kövér alacsony szegény fiúk mért probálkoznak be olyan lányoknál akik szépek stb.. mért nem megy a "nem annyira szép lányokhoz" ott probálkozzon..
2013. márc. 3. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Multkor randiztam egy sraccal - netes- aki borzaszto csunya volt! De komolyan , olyan ronda embert nem sokat lattam eletemben. Persze, szegeny nem tehet rola, de egyszeruen taszitott, nem birtam ranezni sem :( nem hogy hozzamerjen ...


Az egyik exem alacsony volt, koverkes is, kopaszodo is, megis szerettem! Szoval ha valaki nem extrem ronda annak azert van eselye!

Csak ne a szep lanyoknal kersgeljen...

2013. márc. 3. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Kedves kérdező,te is külső alapján ítélkezel,csak te annyira álszent vagy,hogy még magadnak sem mered beismerni.
2013. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Mi is külső alapján döntünk (F)
2013. márc. 3. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!