Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg a férfiak nagy része...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg a férfiak nagy része ilyen, vagy csak nekem nincs szerencsém?

Figyelt kérdés
Régebben az volt a vágyam hogy egy sármos, kedves férfi legyen a párom, de a legtöbb helyes fiú nagyon nagyra volt magával, és egyből ágyba akart cipelni. Mostanában kifejezetten csúnya fiúk is olyan bunkón, lekezelően próbálnak felszedni, pedig én egy elég szép lány vagyok. Miből gondolják, hogy nekem egy tapló, ronda fiú kell, aki úgy tesz mintha ő tenne szívességet, hogy megismerhettem?
2013. márc. 3. 19:57
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
74%
miért, talán te teszel neki szívességet hogy megismerhet?
2013. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
lehet hogy ribisnek tartják a viselkedésedet vagy ostobának néznek,velem nincs ilyen pedig gyakran bepróbálkoznak nálam,szóval nem rögtön a pasiban kell keresni a hibát
2013. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mert ez vonzó a nőknek. én nem vagyok ilyen, de én is csináltam ilyet. De azt poénosan csináltam, úgy hogy legyen érezhető, hogy ez csak jópofáskodás. És inkább úgy fogalmaznék, hogy ezzel azt akartam elérni, hogy a nő jöjjön utánam, de persze énis mentem.
2013. márc. 3. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Züllős összejövetelek helyett, kb. színházban ismerkedj ! Kiválasztod a legrövidebb előadást, amit kibírsz várni, és közben figyeled a pasikat, majd kifelé menet lecsapsz.
2013. márc. 3. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
Sztereotípia. Amúgy nem mind az csak általában a bunkókat könnyebb észre venni, mert ők magamutogatóak.
2013. márc. 3. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:

Csak mert nem találkoztál még velem...


Bár tuti öreg vagyok hozzád :(

2013. márc. 3. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
A válasz egyszerű qurvával királynőként királynővel qurvaként kell bánni egyébként az tény hogy ha egy pasi kedves aranyos és figyelmes át kerül a barát kategóriába mert a nőknek mindig a kicsit elérhetetlen bunkó menő gyerek kell
2013. márc. 3. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Nem is tudtam hogy van egy 49%-os ikertesóm :D


Kérdésre térve férfiként mondom,hogy igen,a férfiak nagy része ilyen és ahhoz valóban SZERENCSE kell hogy egy normális férfit találj aki nem primitív szinten van


De mellékesen megjegyezném hogy nem a normális pasikra van igény,hanem olyanokra akik csak kihasználják a nőket

2013. márc. 3. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 fospuska ***** válasza:
mert mostanában úgy menő csajozni,hogy a pali laza,mint az esti széklet. mennek a bunkó jóképűek,a "jócsajok" meg hanyatt délnek nekik. ezt látja a bunkó ronda és azt hiszi,ezt így kell.
2013. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

#7


Annyira tökéletes a válaszod hogy az már hihetetlen.A számból vetted ki a szót!Ment a zöld kéz!

2013. márc. 3. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!