Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Feladjam vagy kezdemenyezzek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladjam vagy kezdemenyezzek?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok,van egy fiu akvel egy taborba talalkoztam...(ott jol megvoltunk)...azota is cs ra gondolok...SZERETEM....a tabor ota ketszer talalkoztunk de akkor nem beszelgettunk..csak facebookon latom es nagyon hianyzik..o nm tudja h en szerete...szerintetek mit csinaljak..probaljam meg elfelejteni(ami lehetetlen)vagy irjak ra??es ha rairok mit mondjak??leci probaljatok meg reszletesen valaszolni...elore is koszi :)
2013. márc. 4. 16:57
 1/4 D'a ***** válasza:
először tanulj meg helyesen írni és csak utána írj neki..
2013. márc. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Írj rá, kérdezgess felőle, hogy, hogy van, milyen a suli stb. Nem kell letámadni egyből azzal, hogy "szerelmes vagyok beléd" szép lazára vedd a dolgot beszélgess vele.
2013. márc. 4. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kérd el a telefonszámát, ha még nincs meg. Beszéljetek meg egy találkozót. És szemtől-szembe beszéld meg vele. Facebookon nem olyan jó.
2013. márc. 4. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

1: próbálj helyesen írni

2: nyugodj meg

3: ha találkoztok kezdj vele beszélgetni, a többi kialakul

4: ha 3-as nem jön össze, írj rá face-n (vmi olyat, hogy "Szia rég nem hallottam rólad, mizu?")

5: ha 3-as és 4-es sem jön be, ne törődj vele, először rossz lesz, de aztán az idő begyógyítja a "sebeket"

sok sikert

2013. márc. 4. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!