Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek így jó lenne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek így jó lenne összeismerkedni vele?

Figyelt kérdés

Van egy csaj gimibe aki eléggé tetszik és össze szeretnék vele jönni. Nem ismerem csak látni szoktam. Kettővel alattam levő évfolyamba jár. Ha bejelölöm facebookon és ott beszélek vele egy keveset és majd mondom hogy majd szünetekbe beszélünk úgy összejönne?

Mert suliba leszólítani az nem igazán menne...

Ja és ha jó lenne az fb-s akkor fb-n mit írjak neki először? Biztos kérdezni fogja hogy miért jelöltem be. Bár lehet h nem.



2013. márc. 4. 17:56
 1/6 anonim ***** válasza:
Miért mindent facebookon kell elintézni?! Menj már oda a lányhoz és beszélgess vele.. majd kérdezd meg tőle, nincs-e kedve elmenni veled valamerre (mondjuk a hétvégén.)
2013. márc. 4. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Mert ma már az nem megszokott szerintem hogy csak úgy odamegy valaki. Meg így most írni könnyű hogy menny oda beszélgetni.
2013. márc. 4. 18:01
 3/6 anonim ***** válasza:
az első válaszolónak igaza van! menj oda szünetbe és beszélgess vele, fb-n ismerkedéssel biztos nem jössz össze vele, szerintem ha olyan szép ahogy mondod sokan írnak neki fbn de lehet hogy senki nem megy oda hozzá....
2013. márc. 4. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

kell egy közös dolog ami összeköt titeket. például szakkörön vagy sporteseményen vagy bárhol megismerhetitek egymást. vagy egy közös ismerős lenne a legjobb, aki mondjuk beszélget a lánnyal, te odamész hozzá köszönni a srácnak, ő mondja hogy maradj itt mert beszélni akar veled akármiről mondjuk hétvégi ivásról, közben ha már ott vagy bemutat a lánynak, te meg próbálsz helyt állni, lazának maradni, és jónak mutatni magad. ez elsőre elég. legalábbis én így tudom elképzelni. aztán ha látod a folyosón akkor köszönsz vagy intesz neki mondjuk 2szer. ezután ha ő előre köszön neked, akkor látszik, hogy nem hagyod őt teljesen hidegen, tudomást vett rólad. aztán mondjuk ha nem siettek sehová akkor köszönsz neki és kérdezed hogy mi újság. ha ő ugyanezt kérdezi mondd hogy egy haverodat v tanárodat keresed. oké beszélgettek, ha több percig tudtok dumálni akkor már jó irányba haladsz. ha ez megvolt utána persze kell még dumálnotok így spontánul máskor is, aztán ha látod rajta hogy érdeklődik irántad akkor elhívhatod bulizni, inni, sétálni, randizni, azt te döntsd el hogy kettesben vagy haverokkal akartok-e lenni, meg deríts ki hogy mi érdekli, például mennyire bulizós


úgy ne csináld hogy facebookon mondod neki, hogy majd beszélgessetek. olyan hülyén hangzik szerintem, így hogy elképzelem.. pl képzeld magad a csaj helyébe. az inkább elképzelhető fbn beszélgettek azután, hogy egyáltalán tisztában van vele, hogy ki vagy (közös ismerős v találkozás által). persze emellett a személyes beszélgetést preferálom, úgy jobban lehet haladni, meg tudsz figyelni a nem-verbális jeleire, pl "véletlenül" megérinted miközben kezeiddel gesztikulálsz és nézed hogy távolabb megy, marad, vagy közelebb lép...


nah ez a válasz is jó hosszúra sikerült xD

2013. márc. 28. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

az a legjobb, ha élőben egyszerűen dumálsz vele egy kicsit, aztán elkéred a számát

ennyi a titok, ha tetszel neki, megadja, ha nem akkor meg fölösleges tovább próbálkozni

2013. márc. 28. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Megdugni is a fácsén fogod?

Durva, korábban, mikor kezdett lecsengeni az MSN dolog, örültem, hogy vége és talán megint lehet élőben is beszélgetni emberekkel, de neeem. Jött a Fácsé és most már mindenki ott él.

2013. márc. 28. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!