Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tit tennétek ebben az esetben?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tit tennétek ebben az esetben?

Figyelt kérdés

volt egy srác akivel még gimibe jártunk egymással én nagyon szerettem őt, úgy éreztem h ő is engem, de kiderült h megcsalt, ezért szakítottunk!

aztán eltelt 8 év és egy közös barátunk buliján találkoztunk újra!

egyikünk sem jár senkivel éppen, nagyon sokat beszélgettünk, elmentünk vacsizni stb.

nyilván mindketten sokat változtunk, de úgy érzem h jó irányba!

nem azt kérem h mondjátok meg h mit tegyek csak h ti voltatok e ilyen helyzetben, mit tennétek?

25L


2013. márc. 4. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Aki egyszer megcsalt az máskor is képes lenne rá.

Akivel egyszer nem működött azzal másodszorra sem fog.

Szerintem.

24F

2013. márc. 4. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem osztom az első válaszoló véleményét. Nem csak az évszakok változnak. Az emberek is. Egy próbát megér. De tiszta lappal csak. Ha nem hánytorgatod a múltat, de és DE!! tiszta helyzetet teremtetek. Tehát lehet beszélgetni arról mi történt akkor, s meg is tudhatod az igazi okot. S akkor ebből még bármi lehet. Én nem zárnám ki.

35F

2013. márc. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
#2-ről ez jutott eszembe: http://www.youtube.com/watch?v=ZypZA2o3oHc
2013. márc. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!