Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan beképzeltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan beképzeltek a Magyar lányok? (tisztelet a kevés kivételnek)

Figyelt kérdés
Pincérként dolgoztam pár hónapot olyan helyen, ahol csak külföldiek szálltak meg. Szembe tünt egy idő után, hogy sokkal közvetlenebbek, barátságosabbak a külföldi lányok, mint a magyar csajszik. nemrég kérdeztem egy nemrég külföldre költözött barátom, milyenek ott kint a csajok. Mondta, hogy sokkal földhöz ragadtabbak, barátságosabbak, nincs agyon tépkedett szemöldökük, lenőtt hajuk, műkörmök stb. nem olyan beképzeltek mint a magyar lányok. És ekkor elgondolkoztam ezen, hogy tényleg, ez miért van így? Jah...magyar lányok a legszebbek? Inkább le sem írom miről híres Magyarország a nagyvilágban...

2013. márc. 5. 19:50
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A külföldi lányoknak te vagy a különleges. A külföldi pasikkal a magyar lányok is kedvesebbek (persze általánosságban).
2013. márc. 5. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
52%
Nyugi, mindjárt jön egy-két turbófeminista és megvédi a nőket azzal, hogy "joguk" van eldönteni, hogy viselkednek...
2013. márc. 5. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Engem érdekelne az utolsó mondatod!Miről híres Magyarország???
2013. márc. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Magyarország a kurv_król híres.

Egyébként a magyarok alapjáraton zárkózottabb nép, nem csak a lányokra igaz ez. Reggel, ha mosolyogni merek a villamoson, szinte meglincselnek az emberek a tekintetükkel, hogy mit mutatom ki a jókedvem. Külföldön az öreg nénitől kezdve a harmincas pasiig általában közvetlenebbek, így persze, hogy a lányok is. Meg aztán ők itt nyaralnak, nekik te vagy a külföldi pincérfiú, ez azért sokat dob a vonzerődön a szemükben.

2013. márc. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:

3.


Magyarország arról híres, hogy itt nagyon könnyű egy külföldinek becsajoznia, szép és könnyen kapható lányok vannak, próbálkozzanak bátran Magyarországon a lányoknál, ha arra járnak.

Röviden ennyi. Azon kívül külföldiek blogbejegyzései, tapasztalatai Magyar lányokról...enyhén szólva le vannak járatva ezen a téren is a Nők.

2013. márc. 6. 09:22
 6/13 A kérdező kommentje:

1.


Talán már túl kedvesek is szerintem. Főleg az olasz pasikkal...

2013. márc. 6. 09:35
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyébként én Bács-Kiskun megye kellős közepén is ezt tapasztalom vendég látáson kívül,fiúknál is ugyanez,hogy külföldi csajoknak jobban teszik a szépet.Azért van,mert minden rosszat átvettünk a szomszédainktól,jót nem nagyon.
2013. szept. 29. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
nem szabad általánosítani
2014. júl. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
53%

Azért mert körbe vannak rajongva, még a csúnyábbakra is nyomul egyszerre 4-5 pasas, ettől megnő az arcuk és azt képzelik (bocsánat, kéBzelik!!!) hogy azt küldhetnek el a halál fszára akit akarnak. És sajnos ez így is van, meg is teszik szimpla rosszindulatból.

Ne aggódj kérdező, ha valami csoda folytán bekövetkezne egy kollektív leszarás az irányukba, hamar visszavennének az arcukból. Az meg külön cuki, amikor a turbófeministák jönnek védeni a mundér becsületét :D

2015. jún. 27. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én azt vettem észre, hogy azokkal beképzeltek a lányok, akik nekik nem szimpik. Nálunk is van egy bolt, ahol a boltos csaj a vén, de ugyanakkor gazdag vállalkozóval röhigcsélve elbeszélget szívesen akár órákig, de ha egy csóró srác megy oda hozzá, azzal flegmázik... Ennyit a mai lányokról. Csak az számít nekik, hogy egy pasinak lóvéja legyen, az se számít, ha a szóban forgó pasi enyhén szólva nem fiatal, lényeg hogy legyen pénze... Szánalom, amit a mai lányok művelnek!...
2015. jún. 27. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!