Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan beképzeltek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan beképzeltek a Magyar lányok? (tisztelet a kevés kivételnek)

Figyelt kérdés
Pincérként dolgoztam pár hónapot olyan helyen, ahol csak külföldiek szálltak meg. Szembe tünt egy idő után, hogy sokkal közvetlenebbek, barátságosabbak a külföldi lányok, mint a magyar csajszik. nemrég kérdeztem egy nemrég külföldre költözött barátom, milyenek ott kint a csajok. Mondta, hogy sokkal földhöz ragadtabbak, barátságosabbak, nincs agyon tépkedett szemöldökük, lenőtt hajuk, műkörmök stb. nem olyan beképzeltek mint a magyar lányok. És ekkor elgondolkoztam ezen, hogy tényleg, ez miért van így? Jah...magyar lányok a legszebbek? Inkább le sem írom miről híres Magyarország a nagyvilágban...

2013. márc. 5. 19:50
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
85%

Ők vannak monopolhelyzetben a társkeresési piacon. Akkora férfitöbblet van 35 éves korig, hogy egy átlaglányra is jut simán 10 pasas, akár összesen is (nézzetek fel egy társkeresőre, nem fantáziálok). A huszonéves nőkre meg egyformán nyomul a huszonéves ifjú meg az ötvenéves ráncosheréjű papóca is.

Ne csodálkozz, ha ettől baromi nagy arcuk lesz, és azt küldenek el a francba akit akarnak. Úgy 40 éves korukig megtehetik, aztán fordul a kocka amikor már az összes menőmanó végigment rajtuk, és 2 zabigyerekkel keresnének valami balekot aki eltartja őket...olyankor már jó lenne a megalázott, kiröhögött értelmes átlagpasas, viszont ilyenkor már ő nem fog kelleni neki.

2018. aug. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

1, az utolsó nagyon jó választ írt: gondolj bele, hogy egy átlagos 30 alatti nőre hány férfi nyomul (18-től 60 éves korig), mennyi előnyt élveznek, csak mert mindenki meg akarja dönteni őket. A legviccesebb, hogy sok nő ezt tévesen a személyiségének (is) tulajdonosítja, aztán jön a pofára esés 30 éves koruk után.

Szerinted miért van annyi frusztrált 30 pluszos nő?:) Azért, mert nehezesen viselik a csökkenő előnyöket, figyelmet.


2, Magyarországon nemcsak a nők, a férfiak is elég beképzeltek. Ennyi átlagos képességű semmire nagyképű emberrel még sehol nem találkoztam, mint itt.

2021. máj. 27. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

A magyarok többségére jellemző az indokolatlan beképzeltség, és teszem hozzá...a lustaság, passzivitás, "sültgalamb-várás".

A nőknél ehhez hozzáadódik az, hogy a csapból is az ömlik, hogy milyen csodálatos lények a nők, és hogy 30 alatti átlagos nő bőven elvan azzal, hogy nőnek született, nem igazán kell megerőltetni magát, hiszen ha átlagos képességű/kinézetű, akkor is jönnek a bókok.

Igazán intelligens nővel még nem igazán találkoztam, olyannal viszont bőven, aki arrogáns volt és borzasztóan túlbecsülte a képességeit.


Ha megnézed ezt az oldalt, a nők többsége itt is borzasztóan beképzelt, de meglehetősen gyerekes és butácska.

2023. szept. 22. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!