Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy viselkedjek vele az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viselkedjek vele az alábbi előzmények fényében? Szóba hozzam a témát, vagy sem?

Figyelt kérdés

Volt egy kis affér az állatorvosunkkal, ami után úgy döntöttünk, hogy jobb lesz hanyagolni a személyes kapcsolatot.

Viszont az unokahúgom megkért, hogy vigyem el a héten a macskáját hozzá (amit egyébként korábban is megtettem), és nem tudtam megfelelő kibúvót találni, az igazat meg nem akartam elmondani a családnak, hogy miért nem akarok találkozni a dokival, mert erről csak ketten tudunk és meg is egyeztünk, hogy kettőnk között marad.

Nem túl jó szájízzel váltunk el legutóbb, így ez most nagyon kellemetlen lesz. Szóba hozzam, hogy én sem kívánom a hátam közepére sem a találkozást, de nem tudtam megfelelő kifogást találni, vagy tegyek úgy, mintha sosem történt volna semmi sem kettőnk között?

Mert ha nem szólok semmit sem, akkor azt fogja hinni, hogy én szándékosan kívántam a vele való találkozást... legalább is én fordított esetben így hinném.


2013. márc. 5. 20:14
 1/3 anonim ***** válasza:
odamész és ha szóba hozza, azt mondod, hogy doktor úr, ne beszéljünk róla
2013. márc. 5. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én se hoznám szóba, csak mondanám hogy mi van a macskával.
2013. márc. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Csak előre látom, hogy már az első pillantásnál fel fogom húzni magam azon, hogy látom majd rajta, mit gondol... és azt fogja gondolni, hogy na ez a nő is kapaszkodik utánam, ahogy tud...
2013. márc. 5. 21:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!