Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, hogy ne legyek ilyen szerencsétlen? Hogy viselkedjek, hogy tetsszek a fiúknak?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy 17 éves vagyok, de valami rettentő béna :D És szerintem ez elég kiábrándító. Mondok egy példát:

Egy helyes, udvarias fiú kinyitja nekem az ajtót, én pedig lazán nekimegyek :D Ilyen kétszárnyú ajtó, és annak a felének mentem neki, ami a helyén volt. Elég megalázó volt a srác előtt is, de amilyen szerencsém van, a boltban is pont csúcsforgalom volt :D


2013. márc. 4. 19:12
 1/7 anonim ***** válasza:

Legalabb tudta a srac, hogy egy picit elterelte a gondolataidat.

Tud szexepil lenni a benazas is, csak ne csinalj magadbol komplett hulyet.

2013. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 fospuska ***** válasza:

befostam :D

koncentrálj árányom,koncentrálj! :) nekem speciel bejönnek a gyagya nők, ha nem esnek kétségbe a saját bénázásuktól és nem siránkozni kezdenek el,hanem röhögni. :D és szerintem ezzel k.rvára nem vagyok egyedül. ezt kedvelik a palik.:)

2013. márc. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha tetszene nekem a lány, ezt cukinak tartanám:)
2013. márc. 4. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez előfordul néhanapján, ha sorozatosan megesnek az ilyesmik, az pech. Próbálj kicsit jobban koncentrálni, egyébként meg nincs olyan nagy baj.
2013. márc. 4. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én, mikor elmentünk a barátommal kv-zni, első mozdulatra beleb.sztam a kanalat a kávéba (véletlenül).

Tegnap le tejszínhaboztam, és az első éjszakán lefejeltem (na, ezen még most is röhögök).


De amíg nem szidod magad emiatt, hanem nevetsz rajta, addig poén.

2013. márc. 4. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Én valahogy ezen nem tudtam röhögni, valamiért szerintem ez cuki :D De nincs annál cukibb amikor egy lány zavarba jön :DD
2013. márc. 4. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én is szívesen kinyítnám neked az ajtót. És ha nekimész, borogatnám a homlokod!

F.

2013. márc. 13. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!