Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 10,5 éves koromban elkezdett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

10,5 éves koromban elkezdett szőrösödni a farkam. Most vagyok 13 éves és nagyon zavar, és már a fenekem lyuka is tiszta szőr, és nagyon zavar. Valaki segít?

Figyelt kérdés
Elkezdtem leborotválni a farkamról, de nagyon hülyén néz ki, és a golyónál nem is tudom mert ott mindig belevágok.. a fenekemnél meg nem is tudok semmit se csinálni.. nagyon zavar,hogy tudnám rendesen megoldani,hogy ne legyen szőrös?
2013. márc. 5. 20:51
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

az komoly xD hererák és prosztatavizsgálat általános suliban! XD

Te nem vagy százas! :D ezt mégis honnan szedted? :D


vegyél egy külön borotvát a farokszőrtelenítéshez, ami nem vág bele a zacsiba!! vagy gyanta...

2013. márc. 5. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

"nem-e nincs feltapadva a golyó vagy mi.. meg,hogy rendesen hátra jön-e a bőr a péniszen, meg a prosztatánkat szokták megnézni.."


ILYEN NINCS!!!!! fogd fel!

2013. márc. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Azt hisztek amit akartok.. én elmondtam amit akartam és ezzel le is zárom..
2013. márc. 5. 22:09
 14/14 aranyoskám ***** válasza:
59%

Ez a nincs-e feltapadva a golyó dolog, ez még kisbaba korban ki kéne derüljön te sületlen marha :D Nekem se szállt le rendesen egy két éves koromig ha jól emlékszem a dátumokra, és műtéti úton vezették le a herezacskóba. ennyi a történet. a fitymádat meg nem a suliorvosnak kéne vizsgálni hanem az urológusnak, meg anyukádnak, az én időmben még így volt, és nem volt az olyan régen szerintem.

20/F

2013. márc. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!