Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi is történik körülőttem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi is történik körülőttem?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel imädjuk egymást, de a sogorommal egyszer volt köztünk valami. Egy buli utän leszoptam és ő végig aludt. Hogy emlékszik- e rá vagy sem azt nem tudom, de amikor meglätom mindig felizgat. Más férfiak sohasem izgatnak.
2013. márc. 6. 01:17
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Te most srác vagy lány vagy egyáltalán?


Bár mindkét esetben idióta vagy.

2013. márc. 6. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 ájszíjú ***** válasza:
Srac es meleg innen erzem
2013. márc. 6. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Fiú vagyok és ha meleg lennék akkor más férfiak is érdekelnének, de nem ìgy van. Ez a dolog még az előtt történt, hogy a barätnőmet megismertem volna. Ha érteném, hogy mi történt akkor nem írtam volna ki a kérdést.
2013. márc. 6. 01:30
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

"Fiú vagyok és ha meleg lennék akkor más férfiak is érdekelnének, de nem ìgy van."


Egyszer megölsz valakit, akkor nem vagy gyilkos, hanem csak kipróbáltad? Kinek hazudsz, nekünk vagy magadnak?

2013. márc. 6. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Grátiszként, nekem az ilyen kérdésről mindig ez ugrik be:


http://www.youtube.com/watch?v=w346OpfkAJM

2013. márc. 6. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
És akkor most bejön neked a sogórod?
2013. márc. 6. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Na akkor a kedvenc nótád mától az “én és a sógorom“ lesz...
2013. márc. 6. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Igen bejön.
2013. márc. 6. 11:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!