Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért akar minden 13/14 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akar minden 13/14 éves GYEREK szexuális kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés
2009. szept. 12. 21:33
1 2 3
 21/26 anonim válasza:
Szerintem egy kicsit túlreagálják/tok ezt a dolgot. Attól, hogy valakiben megvan a vágy, nem célja, hogy felelőtlenül lefeküdjön valakivel... Engem is érdekelnek a lányok, meg van egy fajta vágy rá, de azért akinek van egy kis esze, az végiggondolja a dolgot, és nem fog bele menni. A másik, hogy egy ilyen dolog 2 emberen múlik, akinek ilyen vágyai vannak, és egész nap azzal foglalkozik, hogy szeretkezni akar, szerelem nélkül, annak nem volt, és valószínűleg egy ideig nem is lesz párja, vagy ha igen, az biztos nem normális. Összegezve: még mindíg nem jellemző a normális korombeliek körében ez a mihamarabbi szex duma, csak az amúgy is "hülyébbek" körében. Van több mint 20 lány osztálytársam, és ők még azon is szörnyülködnek, hogyha valami intim dolgon poénkodunk. ŐK 100%, hogy nem fognak 14 évesen szexuális kapcsolatot kialakítani!
2009. dec. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim válasza:
Utóirat: 14F
2009. dec. 30. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Anyádért, mi a fa...ért kell felfújni ezt a szex témát???

Mintha olyan istenverte dolog lenne.

Annyira felfújják hogy az hihetetlen....

2010. febr. 11. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Nem a szex témát fújják fel, hanem azt, hogy 13 éves kis ribik csinálják...Egyénként szerintem az iskolának több köze van hozzá, mint hinnénk. Ugyanis a legtöbb 13 év körüli gyerekre a vele egykorúak vannak a legnagyobb hatással. De persze múlik azon is, hogy az illető mennyire befolyásolható.
2010. márc. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
A média szenny miatt amit a jetixen vagy hol és elegem van ebből az egészből amit a mai tini lányok nézenk .Lehet hogy testileg érettek de agyi szintjük meg egyezik egy 10 évesével. Nekem ez a véleményem !
2010. ápr. 9. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim válasza:
Szerintem sem kéne így felfújni ezt a szex témát.Én 14 éves lány vagyok.Én sem akartam elsőre.Csak egyszer megtörtént.És nem vagyok vele úgy hogy most egyből felnőttnek érzem magam.Meg mit tudom én.Én úgy érzem hogy tudok mindent a védekezésről meg az ilyen dolgokról.Szerintem is már 12/13 éves gyerekeket felvilágosítanak a szexről.Ez a mai világ.Nekem már lassan egy éve van kapcsolatom.Igen már 14 évesen.És ez szerintem minden kapcsolatban benne van hogy ha egyszer sokáig együtt vagytok akkor már érdekel ez az egész hogy milyen lehet vele meg sok minden ilyen dolog.Én nem ítélem el azt sem ha már 12 évesen nem szűz valaki.Sajnos ilyen ez a világ.
2010. máj. 9. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!