Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A lányok/nők miért nem szereti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok/nők miért nem szeretik ha egy férfi oda van értük és szereti őket?

Figyelt kérdés
2013. márc. 6. 13:24
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:

sok pasi keveri, az "oda van érte" jelentést a "papuccsal". mert azért van különbség közte...

nem estél túlzásokba esetleg?


én szeretem, ha a férfi kimutatja, hogy nagyon tetszem neki, de ez már könnyen átmehet nyalizásba...

2013. márc. 6. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim ***** válasza:
72%

A kérdés helyesen: a nő, aki ENGEM átvert/dobott stb. miért nem tartott rám igényt?

Amúgy meg kérdezd meg tőle, biztos nem vonzódott hozzád eléggé, nem volt szerelmes, megunt stb. Lépj tovább, ne nyivákolós általánosító kérdésekkel próbálj meg túllépni, mert nem segítenek.

2013. márc. 6. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 A kérdező kommentje:

ma 13:46


Nem dobott senki és senki nem nyavajog te szánalom kupac:D

2013. márc. 6. 13:50
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Nem én vagyok szánalmas, hanem te 1. a nyavalygásod miatt 2. a viszonylag normális válaszomra csak ilyen stílusban tudtál reagálni, ez árulkodó...Az ilyen értelmi szinten álló "férfiak" nem kelendőek normális nők körében, a többitől meg ne várj sokat :D
2013. márc. 6. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
Nem tudom ezt honnan vetted. Én kimondottan imádom, ha szeret a Kedvesem, bújik, figyel rám, odaadó, ki is mutatja. Ez a legeslegjobb, szeretni viszont szeretve lenni.
2013. márc. 6. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:

Jézus... én imádom, szerinted mi a halálnak vagyunk kapcsolatban? :D

Ja várj, pénzért, tudom. xDD Szánalom. :D

2013. márc. 6. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Nőtől függ. Én pl nem szeretem, ha babusgatnak meg felemelnek a magaslatokba meg szeretgetnek, simogatnak, az én párom ne hunyászkodjon meg előttem, kezeljen egyenrangú félként (ez nem jelenti azt, hogy nem akarom, hogy szeressen, igen, szeressen, csak ne bánjon velem úgy, mint valami antik vázával), viszont rengeteg barátnőm meg imádja, ha úgymond "ki van nyalva a seggük".
2013. márc. 6. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:

ma 14:25


Azért vagytok kapcsolatban mert hogy ne legyetek egyedül.Meg gondolom valami selejtel vagytok együt..de valójában úgy is más farkáról ábrándoztok.Mit sem ér nektek az igazi szeretet.

2013. márc. 6. 14:42
 19/33 anonim ***** válasza:
Szánalmas az utolsó kommented,már ne is haragudj.Egy nő(vagy több) csúnyán elbánt veled,és te az egész emberiségre kivetíted a nyomorod.Mire jó ez?Ha te boldogtalan akarsz lenni egész életedben,az a te bajod,attól még vannak harmonikus kapcsolatok,ha hiszed,ha nem.
2013. márc. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 A kérdező kommentje:

ma 14:47


Senki nem bánt el velem,semmi ilyen problémám nincsen és senkire nem vetíttek ki senkit.Ez a véleményem hogy egy elkurvult világban élünk,ahol a nők egyre nagyobb ri.bancok és az igazi szeretet nem tzdják értékelni csak elég kevés.Senki nem vert át,egyszerűen ez a véleményem ennyi.

2013. márc. 6. 14:49
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!