Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek megéri várni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megéri várni?

Figyelt kérdés
Van egy fiú akivel nagyon jó és mély a barátságunk és már 2 éve így van. Az utolsó 2 hónapban viszont valami megváltozott bennem. Többet kezdtem érezni iránta. Már 3x smároltunk és amikor rákérdeztem azt mondta hogy még lekoppint egy csajt, akivel amúgy jóban van, és aztán neki még egy kis idő kell hogy kialakuljon vmi benne. Most megéri várni rá? Vagy csak kihasznál?

#barátság #várni rá
2013. márc. 6. 16:35
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
3 smár nekem nem igazán barátság - de hogy válaszoljak a kérdésre persze hogy megéri, ha úgy érzel iránta
2013. márc. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

várjál, miért ne tennéd meg

csak hagyjad rendezze a sorait N

2013. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálam a csók már a határ átlépése lett volna eleve, valami egész más jellegű kapcsolat kezdete. Szerintem ő nem vesz komolyan téged, ami szomorú, mert a barátságokból nagyon jó kapcsolatok szoktak kialakulni.
2013. márc. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim válasza:
Ammm te mázlista vagy kb max félévet vársz én 10 éve várok de eredmény 0 de majd lesz
2013. márc. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Ne tul sokat meg hacsak joban van atol játhatnátok.
2013. márc. 6. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
16:48-as sajnálom :/
2013. márc. 6. 18:58
 7/11 anonim ***** válasza:
Várni megéri, az meg már más hogy lesz-e eredménye, vagy csak időt pocsékolsz.
2013. márc. 7. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ez amúgy kicsit sántikál, hogy barátságokból nagyon jó kapcsolatok szoktak kialakulni. Én barát(nőm)-be zúgtam bele és milyen eredménnyel? Megérte?! Nem. Most úgy néz rám mintha megöltem volna a családját aztán meg vízbe fojtottam volna a tündéri kiscicáját. És ezt csak azzal érdemeltem ki, hogy elmondta neki hogy szeretem. FUUUCK!
2013. márc. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
ja és mostanában koszonesnel ugye puszit adunk egymásnak akk a karomat vagy a kezemet meg szokta érinteni....ez jelentheti azt hogy a jó irány felé haladunk?
2013. márc. 17. 23:03
 10/11 anonim ***** válasza:
Ja . De gyorsithatnál
2013. márc. 18. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!