Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 19 lány éves vagyok, miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 lány éves vagyok, miért kerülnek el a rendes férfiak?

Figyelt kérdés
19 vok és még szűz. Nem vagyok csúnya vagy valami csak szeretném, hogy ha valakivel lefekszem az előtte hóditson meg. De csak olyanokkal találkozom, aki csak meg arra akar engem. Most komolyan benne van a hiba?
2013. márc. 7. 23:48
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
Nem :)
2013. márc. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
Igen, válogatsz. Vagyis nem, az nem hiba... Áhh, fene tudja. :D
2013. márc. 7. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 A kérdező kommentje:
Most látom milyen értelmesen írok :P Miben kéne változnom? Nem akarok olcsó lenni
2013. márc. 7. 23:51
 4/26 anonim ***** válasza:
Az is benne van, hogy vannak férfiak akiknek igényük lenne érzelmes kapcsolatra, csak a sok kudarc és csalódás utána már csak az kell.
2013. márc. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

" aki csak meg arra akar engem "


Ezt így öröm volt olvasni, 3x is nekifutottam, az értelmét összeraktam, de a felépítésének a logikájára nem

jöttem rá :)


Egyébként meg ismerkedj meg 100 emberrel, talán 1 lesz olyan, aki neked bejön. De lehet 1000 is kell hozzá...

2013. márc. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
ennyiből nem lehet megmondani
2013. márc. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

nem benned van:)

én is így voltam vele,és találtam is olyat aki meghódított és tényleg engem akart/akar és nem csak a szexet

több mint 1éve vagyunk együtt,most 19 vagyok,remélem te is találsz majd olyat akivel boldog leszel:)

2013. márc. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:

Már így is elég drága vagy. :)

Na de, félretéve a csöpögést. Azért találsz olyan parasztokat, mert a jóképű macsókból válogatsz.

2013. márc. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
Szerintem várj még (de ne az itt kapott,kiéhezett privátokból válassz).
2013. márc. 7. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:

bocs még egyszer a szóösszetételekért, csak mondta közepén váltottam és mást irtam.

Konkrétabban? épp tegnap volt egy srác, aki mondta is hogy nagyon tetszem neki, de nem tudna hajlandó várni ha a szexről van szó

2013. márc. 7. 23:55
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!