Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ennyi magányos ember?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van ennyi magányos ember?

Figyelt kérdés
Egyik ismerősöm társkeresőzik és nem egy egyszerű társkeresőn, hanem elit társkeresőn, de azt mesélte, hogy meglepően sok a magányos ember, akiknek diplomájuk van. Miért? Ne azzal gyertek, hogy a diplomások mindenkit lenéznek, mert nyilván azért nem jönnek össze 8 általánost végzettekkel, mert azonos szellemi szintű partnert keresnek. És tudom, hogy nem a papír teszi az embert, de mégis, ha valakinek van esze és nem tanul, az az ambíció hiányáról árulkodik. Tényleg ennyire nehéz nem megalkuváson alapuló párkapcsolatot találni? Vagy csak ilyen sok ember szerencsétlen a szerelemben egyszerre?
2013. márc. 8. 11:01
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy az emberek alapból nem figyelnek oda egymásra, mindenkinek a saját problémája a legfontosabb. Én egy kezemen meg tudom számolni azokat, akik tényleg figyelnek rám és nem biztos, hogy pont családtagok, persze a családomban is vannak olyanok, akik kitartanak mellettem. De lehet, már az is nagy dolog ebben az elcseszett világban, hogy egyáltalán vannak igaz emberek körülöttem. Azért emelem ki ennyire a diplomát, mert azt látom, hogy ahol pl a nőnek magasabb a végzettsége, mint a férfinak, ott ebből van a legtöbb probléma. Persze itt is vannak kivételek, de legtöbbször sajnos ez így van. Nem is kell pont diplomásnak lennie a nőnek, elég az, ha csak többet keres. Én meg úgy veszem észre, hogy a nők nagyobb számban tanulnak tovább egyetemen, mint a férfiak.
2013. márc. 8. 12:16
 12/12 anonim ***** válasza:

Hagyjuk már ezt a hülyeséget hogy diploma = elittség. Sok diplomás egy növény szintjén van munkanélküli több diplomával vagy csövezik az utcán.


Azért van ennyi magányos ember mert nem nevelték a többséget rendre és tiszteletre a másik féllel szemben.

2013. márc. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!