Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet igazi nagy szerelem két...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet igazi nagy szerelem két középkorú között, akik mindketten egy-egy váláson már túl vannak?

Figyelt kérdés

Vajon mennyire lehet erős két ember kapcsolata, ahol mindegyik fél elvált már egyszer? Nem sokkal utána jöttek össze. Az egyik 54, a másik 45 éves.

És szerintetek van szex köztük?


2013. márc. 8. 16:43
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze, hogy lehet. Szex is. Miért ne lehetne?! :D
2013. márc. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
miért ne lehetne? Ők is emberek ök is szerelmesek... talán az még erösebb szerelem is lehet mint a mostaniak nagy része...
2013. márc. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
persze hogy lehet. miért ne lehetne?
2013. márc. 8. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A szerelem nem korhoz kötött és miért ne szexelhetnének,ők már tudják hogyan kell örömöt szerezni a másiknak nem bambáskodják el.
2013. márc. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon sok tortenetet olvastam a lelki tarsakrol. Kivetel nelkul mind kozepkoru par volt, akik felnottek ahhoz, hogy igazan megtapasztaljak, mi a szerelem. Ok mar tudjak, hogy mit akarnak, nem koti le oket a gyerekek felnevelese.

Tul vannak a megfelelesi kenyszereken is. Szoval szabadon tudnak szeretni.

2013. márc. 8. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Két ember kapcsolatát nem az szabályozza, hogy mennyi volt előtte, vagy milyen korban van. Előfordulhat, hogy most találta meg az igazit. A válások valószínüleg azért történtek meg, mert valami nem stimmelt, valami nem volt jó. A páromnak amikor megismertem már volt két gyerkőce. Sose kételkedtem abban, hogy ez igaz szerelem lesz kettőnk között. Biztosíthatlak, hogy ennél szerelmesebb még soha sem voltam, most tervezzük a közös babánkat és mindenképpen a közös jövőnket. Immárom 3 éve élünk így együtt, szerelemben mint egy boldog nagy család. :)
2013. márc. 9. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!