Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valami, ami alapján...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valami, ami alapján leszűrhető egy pasiról, hogy van vagy sem barátnője?

Figyelt kérdés
Tudom,elég bután hangzik,de talán mégis???

2013. márc. 7. 22:56
 1/9 anonim ***** válasza:
Senkinek nincs a homlokára írva.
2013. márc. 7. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ezt akartam én is mondani,hogy nincs óriási betűkkel ráírva,de viselkedésbe,stb. valamiből leszűrhető-e
2013. márc. 7. 23:02
 3/9 anonim ***** válasza:

beszélgetésből,

ugyanis észreveszed lesz olyan amire nem válaszol, falakba ütközöl, ha nem nyílt egyből lehet tudni N

2013. márc. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
ha szereti a párját nem kezd ki mással,de amúgy semmiből sem lehet leszűrni,ugyan olyan pasi akkor is ha van/nincs senkije
2013. márc. 7. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát sajna csak látásból ismerem,most már meg mégritkábban láthatnám!
2013. márc. 7. 23:11
 6/9 anonim ***** válasza:
88%

enyhe pocak,3 napos borosta és megtört tekintet.


:)

2013. márc. 7. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha heti rendszerességgel nem ér rá bizonyos napokon, pl. hétvégén, főleg szombatonként.
2013. márc. 8. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kedves embernek van sajnos igaza! tényleg így van, ahogy leírta!
2013. márc. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ő fiatal pasi!Bár borostája(nagyon ritkán volt pici)azért is lehetett,mert rengeteget melózott,aludt meg dolgozott csak
2013. márc. 8. 17:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!