Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmúlik a viszonzatlan szerele...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elmúlik a viszonzatlan szerelem utáni érzés?

Figyelt kérdés
Majdnem egy évig szerelmes voltam valakibe, aztán végül elmúlt, teljesen a tudatában vagyok, hogy nem kaphatom meg az illetőt. Azóta is van bennem egy érzés, hogy megtaláltam a tökéletes embert, társat, mindenki másnál jobb stb, és hogy mekkora tragédia hogy nem lehetek vele. Nem vagyok szerelmes, de nem tudok megszabadulni ettől az érzéstől, pedig már egy jó ideje próbálom. Valakinek volt hasonló élménye? Mikor múlt el ez az érzés? Elmúlik egyáltalán?

2013. márc. 8. 15:03
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Akkor fog elmúlni, ha jön egy másik szerelem. Valaki, aki jobb:) Próbáld tiszta fejjel látni a srácot, amúgy miért nincs remény? 100%h nem érdekled?
2013. márc. 8. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
elmúlik. próbálj meg nem gondolni rá. nehéz, de úgy még nehezebb ha hergeled magad, hogy ő lett volna az igazi. keress barátokat, ismerkedj. az elsőnek igaza van, egy új szerelem jót tesz majd. de ahhoz ki kell nyílnod mások felé is, és nem a veszteségeidet kell siratni.
2013. márc. 8. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
1 év az semmi. Az érzés benned még mindig szerelem.
2013. márc. 8. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
köszi mindkettőtöknek :) veletek is volt hasonló?
2013. márc. 8. 15:41
 5/20 A kérdező kommentje:
harmadik: nem az
2013. márc. 8. 15:43
 6/20 anonim ***** válasza:
(első vagyok) Ó, hogyne lett volna.:) és tudod, semmi nem történik véletlenül.:)
2013. márc. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
hát akkor meséld már el!! :D segítene, tényleg
2013. márc. 8. 15:56
 8/20 anonim ***** válasza:
Hát nekem 5 éve tart,nem múlt el egy percre sem,azóta is szeretem viszonzatlanul,hogy meddig...nem tudom...
2013. márc. 11. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Az utolsónak kitartást és sok sikert! Tudom mennyire fájdalmas. Amúgy az akaraterő sokat segít, nekem legalábbis segített túllépni rajta. A mostani érzés viszont tényleg nem szerelem; ezt nem tudom bebizonyítani nektek, de higgyétek el. Amolyan praktikus érzés, hogy hoppá, az élet megadta az esélyt, a tökéleteset, és nem tudtam élni a lehetőséggel.
2013. márc. 11. 22:56
 10/20 A kérdező kommentje:
Nemeket meg azért nem írok mert szerintem mindegy, és bárkivel megtörténhet ez...
2013. márc. 11. 22:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!