Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lefeküdtem a főnökömmel aki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lefeküdtem a főnökömmel aki 39 éves de én még csak 19 vagyok és van barátom. Mit tegyek és hogyan tovább? Felmondjak a munkahelyen?

Figyelt kérdés
Nagyon szégyenlem magam,de nem tudom mi történt velem.Mit tegyek?Felmondjak?Elmondjam a barátomnak?
2013. márc. 8. 18:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
54%

Az a baj, hogy a nők sokszor nem értik, miért jön a "ribancozás" mindenhonnan, például a kommentekben. Nekem is ez az első, ami beugrott, pedig te valószínű "nem tudod, hogy történhetett".

Tudod, ez annyira, de annyira szokványos és sokszor hallott sztori, csak az én szűk ismerősi körömből tudok mondani tucatot.

ezek a történetetek mindig ledöntik azt (a lehet, hogy fölösleges) ábrándot, hogy a nőkben van valami magasztos, titokzatos, nem tudommi.

Pedig csak az "erősebb kutya b..szik". Ennyi. és ez így nagyon közönséges annak, aki valami lelki pluszt vár a nőktől.

2013. márc. 8. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
8%
a barátodnak meg el ne mondd, hagyd ott a francba, úgyis kiderül hamar, hogy mit tettél.
2013. márc. 8. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
18%
Ribizli!
2013. márc. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
25%

Ja még mi vagyunk idióták, te k*rváskodsz és még mi vagyunk a hülyék.


hülye p*csa, ehhez nem tudok mást hozzáfűzni.

2013. márc. 9. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 (Z) ***** válasza:
0%
Azért feküdtél le a főnököddel, mert be akarsz vágódni nála, több fizetést akarsz. Tehát pénzért feküdtél le, prostituáltad magad! Szerintem a főnök barátnőjének vagy feleségének mond el, lépj ki a cégtől. A főnököd egy állat, aki gyűjti a skalpokat, hatalmával visszaél. Ezeknek a válaszoknak küldd el a link-jét a főnöködnek! Az ilyen pasi azért görény, mert hatalmával visszaélve kényszerít nőket arra, hogy lefeküdjenek vele, kihasználja, hogy félnek tőle. A kollégáid is biztos tudnak róla, főnököd gondoskodott róla, nem hinném, hogy rajonganak Érted!
2013. ápr. 16. 03:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
5%
Utolsónak: Ez tök igaz, én is így érzem. de ha belegondolsz, minden, de minden így működik. Már kezdem azt hinni, hogy ez az élet rendje, hogy az erőszakos, hatalmaskodó emberek dugják meg a nőket, és a nők is ezt akarják.
2013. ápr. 21. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem nem vagy r**banc... messze nem, attól nem leszel r**banc, hogy lefekszel valakivel. Az tényleg csúnya, hogy megcsaltad a barátod, de azért érdekes, hogy ha ugyanezt egy férfi tenné, akkor elmondanák mindenféle királynak, és hozzáfűznék, hogy én se hagytam volna ki a sexy főnököm vagy titkárnőm megfarkalásád, de persze ha egy lány teszi rögtön megy a r*ibizés...
2015. szept. 9. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:
81%
Nem feltétlen kell ebbe ennyit belelátni, mint az előző válaszolók tették és nem lehet azt mondani, hogy süket duma, ez a nem tudom mi történt velem... van ilyen amikor az emberen eluralkodnak az ösztönök, felizgul, aztán megtesz valami olyat amit az után, tiszta fejjel már bán... kész hibáztál, most nincs ebbe semmi, remélem őszinte voltál a barátoddal, azt kész.
2015. szept. 9. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
85%

Mit akarsz tenni?


Ha csak egyszeri volt, akkor hagyd a fenébe. A főnököddel tisztázd, hogy megbántad, többet nem lesz semmi. Lehet ő is így van vele, úgyhogy nem kell nagy feneket keríteni a dolognak. Csak akkor mondj fel, ha mégis konfliktus lesz belőle, vagy téged nagyon zavar. A barátodnak minek mondanád el. Egyszeri eset, nem befolyásol semmit. Feltéve, hogy nem leszel tőle te lelkibeteg, mert akkor gond van. Azért gondolkozz el, hogy tényleg a barátoddal akarsz-e lenni. Ha nem vonz már, akkor váljatok el békében, az ő érdekében is.


Az az igazság 19 évesen még félig gyerek vagy, épeszű ember nem várja hogy mindig megfontoltan dönts, mint egy nyolcvanéves (nem mintha 30-40-50 évesek nem ugyanezt csinálnák). A rlbancozókkal meg ne foglalkozz, egyszerű lelkek. (Ahogy a nullázgatás is erre utal...)

2015. szept. 9. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

„A barátodnak minek mondanád el. Egyszeri eset, nem befolyásol semmit.”


Mi az hogy nem befolyásol semmit? A főnöke farka járt benne... A párjának joga van tudni. Majd az információk teljeskörű ismeretében dönt a kapcsolat jövőjéről. Ez így működik normális embereknél. A takonygerincű sunnyogás, csak hogy továbbra is következmények nélkül maradjunk egyszerűen gusztustalan.

2018. márc. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!