Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek hogyan derítsem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek hogyan derítsem ki egy haveromról hogy meleg?

Figyelt kérdés
Nem akarom tőle csak úgy megkérdezni, mert úgyis letagadná. Baromságokat író válaszolók kíméljenek!
2013. márc. 8. 21:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
próbálj meg rányomulni...bókolgass neki diszkréten...ha nem ellenkezik akk az
2013. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
53%
Nekem is van egy gyanúm az egyik barátomról és én sem tudom engem is érdekelne...
2013. márc. 8. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Próbáltam már hogy simogattam, átkaroltam meg ilyesmi akkor nem ellenkezett. De mindíg csak csajokról beszél és semmit nem vettem rajta észre.
2013. márc. 8. 21:12
 4/7 Picúr/Pom-pom nélkül/ ***** válasza:
Legyél kihívó,rámenős,hajolj be elé.Ha rád cuppan,akkor meleg.
2013. márc. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A legőszintébb módja az az hogyha kettesben vagytok megkérdezed Tőle őszintén. Hogyha letagadja hogy ki is Ő, akkor ne foglalkozz vele.
2013. márc. 9. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ha hagyja hogy simogasd és átkarold, akkor elég gyanús, hogy az. Bi-kíváncsi vagyok, de irtózok attól, hogy hozzám érjen egy másik fiú.
2013. márc. 9. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha ketten vagytok, egyszer kérdezz rá erre! Max. nem mond majd igazat ! De függetlenül attól, hogy mit és hogyan mond, tudsz majd következtetni mi a helyzet nála ! De ne feled, hogy "éhes disznó makkal álmodik", szóval az a srác aki elsőre megtetszik neked, tuti, hogy nem meleg, csak te szeretnéd, hogy ismerkedjen veled ! Szóval óvatosan azért, de ha nem az, ne keseredj el, majd találsz másikat, aki tetszik neked !
2013. márc. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!