Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék, min kellene...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tehetnék, min kellene változtatnom?

Figyelt kérdés

jóba voltunk talán túl jóba..álomszerű volt hogy végre valaki mellett biztonságban éreztem magam,számomra a megnyugvást jelentette,bármit megbeszélhettem vele,bármikor számíthattam rá..és ez most is így van..de valami megváltozott,ő már nem hív és nem is ír nekem.ha én írok ugyanolyan jól eltudunk beszélgetni, mint korábban,de valami mégis más..valahogy újra csalódást okozott..De már elegem van,nem szabadna most rá koncentrálnom,sokkal fontosabb dolgok történnek körülöttem és én szemet hunyok minden felett miatta..Szeretném valahogy őt kiiktatni az életemből,de nem tudom hogyan tehetném..ha fellépek a közösségi oldalamra az első h megnézem online van-e...most már megfogadtam h nem fogok neki írni mert nem látom érdemesnek..mindig ott motoszkál bennem az a kis remény h talán ma minden más lesz és ma ír..abból látnám h talán érdeklem valamennyire én is őt..de minden nap újra csalódnom kell és úgy alszom el este h reménykedem a holnapban..de mindig hiába..

Mostanság túl stresszes az életem,eddig ő volt az aki meghallgatott,megnyugtatott és hatással is volt rám,mellette a problémák sem tűntek olyan katasztrofálisnak..de most nincs senki mellettem ..egyedül érzem magam..

Mit kellene tennem? és hogyan?



2013. márc. 8. 21:58
 1/5 anonim ***** válasza:
De most ő ki? Haver? Barát? Barátnő?
2013. márc. 8. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Ő csak egy barát.sajnos.

Ellenben én talán többet is érzek iránta mint barátság..

2013. márc. 8. 22:02
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát akkor szimplán friend zone-ban vagy? Szerintem felejtsd el, nem kell változtatnod semmin. Nyilván az elején nem jó, de hidd el, ha eleve egyoldalú a dolog, akkor annak úgyis az lesz a vége hogy te szenvedsz, vagy most, vagy 1 hét 1 hónap esetleg 1 év múlva.

Addig csak megy az időd, ahelyett hogy keresnél magadnak egy társat aki téged is szeret, és ugyanúgy melletted áll mindenben.

2013. márc. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

3 lehetőséged van:

1.keresed és konkrétan felteszed neki a kérdést, hogy mit gondol arról hogy ti összejönnétek

2.letiltod, ahogy tudod elfelejted, nem keresed, nem nézed az adatlapját... (eleinte nehéz, de egyre könnyebb lesz)

3. marad ez a mostani vágyakozós állapot, telik az életed, nem teszel semmit csak álmodozol, ahelyett hogy vagy vele vagy valaki mással boldog lennél.


neked kell eldöntened ezek közül mi a legjobb számodra. én az elsőt javasolnám. legyél bátor vállald fel! :)

2013. márc. 8. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ez valószínűleg valamiféle netes barátság lehet, amiknek a többsége előbb-utóbb befuccsol (gyakran még a "hagyományos" barátságok is, főleg a mai világban). Lehet, hogy az ő életében is változások vannak, és a személyes ismerősök fontosabbak, mint te. De az is lehet, hogy te nem viszonoztad az ő segítségét, és ráunt erre. Általában megterhelő, ha az egyik fél állandóan ráterheli a másikra a problémáit. (Ez most csak egy ötlet volt, nem biztos, hogy te így csináltad.) Ha igazán érdekelnéd - akár csak mint barát -, akkor valószínűleg keresne téged. A gond ott kezdődik, hogy többet érzel iránta, amit esetleg ő is észlelt, de ő nem érez irántad semmit, ezért fordult el tőled. Sok minden állhat emögött, talán érdemes lenne tisztáznotok.
2013. márc. 8. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!