Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elutasított egy csaj, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elutasított egy csaj, de felkeresett önként 1 hét múlva hogy ha van kedvem akkor szívesen találkozna velem és ne haragudjak a múlkori miatt. Ezek után bele menjek?

Figyelt kérdés
2013. márc. 8. 22:48
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

ma 23:01


Lehetsélges hogy az van,mert én nem kerestem utánna már amikor közölte ezt velem.Mondtam neki ha nem hát nem sajnálom hogy így döntött,aztán leléptem.

2013. márc. 8. 23:07
 12/16 Pendulum92 ***** válasza:

Nekem 2 éve volt kb ez:


barátnőm szakított, majd tudomásul vettem, és nem kerestem egyáltalán. 1,5 hét múlva küldött egy sms-t hogy hiányzok, hogy randizzunk újra. Épp nem voltam otthon, mikor hazaértem pár nap múlva, és mondtam, hogy jó, találkozzunk, már terelte a témát, elmondása szerint akkor a "nagyon hiányzol" állapotba volt.


Ne legyél "szamár". Lesz olyan lány, akinek nem csak akkor fogsz kelleni, ha épp unatkozik, és nincs épp jobb jelölt.

2013. márc. 8. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim válasza:
Én pont most voltam úgy h tetszett valaki és amikor megéreztem h közeledni próbál, akkor beijedtem. Direkt nem vettem észre meg más fiúkat nézegettem h bosszantsam, mert olyan érzésem volt h figyel. Nem biztos h másik fiú van a dologban...
2013. márc. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

ma 23:19



Azt hiszem igazad van.Lehet tényleg ez lenne a helyes.De nehéz nemet mondani,mert igaz annak más csajok is a láthatáron de ő valamiért más mint a többi,de lehet csak most mondom ezt.De valamiért azt érzem hogy még is jobb lenne hagyni.

2013. márc. 8. 23:24
 15/16 Pendulum92 ***** válasza:
Tedd azt, amit helyesnek érzel. Akár jó lehet ez is egy tapasztalatnak, kezeld lazán, ha úgy döntesz, hogy találkozol vele.
2013. márc. 8. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Szerintem egy próbát megér, maximum kiderül az igazság, ami vagy jó, vagy nem, addig is plusz egy tapasztalat neked.
2013. márc. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!