Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket ez nem zavar?

Figyelt kérdés

Tizenöt éves vagyok és nagyon jól értek a kisebbek nyelvén (el tudok beszélgetni velük, játszani, szóval ők is bírnak engem és nagyon jól elvagyunk), edzésen is nagyon sok a hat-kilenc év közötti kisgyerek. Mikor először látnak, akkor néha még megijednek tőlem, mert 170 cm vagyok, meg hozzájuk képest öreg, de ha odamegyek hozzájuk edzésen vagy versenyen, meg normális vagyok velük, nagyon jól eldumálunk. A kérdésem az lenne, hogy miért piszkálnak a csapattársaim emiatt? Én tudok egy kisgyerekkel normálisan beszélni, nem úgy, mint ők, engem bírnak a kicsik, mert nem piszkálok senkit, és hallgatnak is rám. Sokat segítek nekik, ha a sportról van szó, mert tudom, hogy ez nekik jól esik (hogy egy nagy szóba áll velük) de az utóbbi időben egy csaj, akivel rosszban vagyok, rengeteget piszkálta emiatt. Szerintetek zavarja öt ez, vagy mi?

15/L



2013. márc. 10. 00:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Miért törődsz vele? Ne zavarjon mit mond, mindig vannak ilyen primitívek.
2013. márc. 10. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem biztos azzal piszkálja,hogy beléd zúgott.

Tudod fiatalon ez még "ciki" kategória.

2013. márc. 10. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

sorry, asszem, elgépeltem!:)

engem szokott cseszegetni és nem mutatom ki, hogy idegesít, de egyszer le fogom ütni

2013. márc. 10. 00:08
 4/11 anonim ***** válasza:
Tedd azt! XD amúgy mit sportolsz? csak kiváncsiságból
2013. márc. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
karatézom:)
2013. márc. 10. 00:12
 6/11 anonim ***** válasza:
Azért mert selejtek,akik lenézik azokat akik nem tömegemberek
2013. márc. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

akkor adott a dolog.

kumite alatt csapkodd szét.

2013. márc. 10. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
hetes: karatézol?:O:D
2013. márc. 10. 00:22
 9/11 anonim ***** válasza:
még nagyon fiatalon elvesztegettem rá fél évet:).
2013. márc. 10. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én egy évet csináltam annó, nem volt rossz, csak hát... meguntam :D
2013. márc. 10. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!