Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 25 feletti pasik! Zavar...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

25 feletti pasik! Zavar titeket, ha a lány abszolút követi a divatot?

Figyelt kérdés

Csak ruházkodásban, a haja és a sminkje mindig természetes. Köszi!

26L


2013. márc. 6. 15:20
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
abszolút nem zavar.
2013. márc. 6. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ruha:

Nekem mindegy, ahogy jól érzi magát, lehet akármi.

Smink:

Nem szeretem, ha ki van festve, szolídan okés, de ne legyen centis vakolat.

Haj:

Ha nem foglalkozik vele túl sokat, akkor oké. Nem azt mondom, hogy hanyagolja, de azért ne az legyen, hogy "jaaaaaaj, a páratartalom 60% felett van. Be fog göndörödni a hajam. Én nem megyek..." Na ilyenkor az agyam ledobja az ékszíjat.

2013. márc. 6. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Szerintem nem,ha jól áll neki.
2013. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

28 vagyok és nem zavar

egy nő adjon magára de ez nem jelenti feltétlenül azt, hogy divatosan kell öltözködnie

barátnőm turkálókból is olyan csinosan fel tud öltözni, hogy ihaj

2013. márc. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Nem, nem zavar. Annyi hogy ne úgy nézzen ki mint Barbi a póni lovon és ne legyen az a nagy kacsaszája.

28/f

2013. márc. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Ha ész nélkül követi a divatot, azaz mindent felhúz magára anélkül, hogy mérlegelné, neki jól áll-e, csak azért mert "ez a divat".... az NEM tetszik.


Ha az aktuális divatból csak azt "teszi magáévá", ami az alkatának is megfelelő, akkor és addig oké.


29F

2013. márc. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 fospuska ***** válasza:
ha a nagybetűs divatot,az nem. ha pláza minellinek öltözik,mert azt gondolja,az a divat,az viszont k.rvára.
2013. márc. 6. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Én személy szerint azt nem nagyon szeretem, amikor egy lány a kelleténél kicsivel jobban el van veszve a Dukai Regina - Debreczeni Zita - Zimány Linda-Bermuda-háromszögben, az nagyon nem az én világom.
2013. márc. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Igen, mert ami divatos, az majdnem mindig undorítóan néz ki.
2013. márc. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Elgondolkoztam és muszáj kicsit javítanom: Dukai Regina igazából még a legnormálisabb ezek közül a lányok közül, úgyhogy az ő nevét így utólag kicserélném Bódy Sylvi/Silvy/Sylvy/Szylvi/stb.(?)-ére.
2013. márc. 6. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!