Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mitől néz ki jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mitől néz ki jól ennyire ez a pasi?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból kérdezem hogy nektek mi tetszik rajta.Szeme,haja vagy minden?Szerintem baromi jó pasi!


[link]


2013. márc. 10. 00:33
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
100%
őszinték voltunk... minek hazudnánk? ennyire fáj az igazság?
2013. márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
100%
Miért ilyen rohadt nehéz elhinni, hogy BAROMIRA NEM TETSZIK?! És ez független attól, hogy te vagy-e a képen vagy nem. Nem érdekel, hogy ki van rajta. Válaszoltam a kérdésre, és ennyi.
2013. márc. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
és én tetszem nektek, lányok? :-3
2013. márc. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

# 33


Jah, totál benedvesedtem a 74%-odtól. :D

2013. márc. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Freak! 1%-kal jobb nálad és neked ennyi is elég!? Hát ilyet... :D
2013. márc. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
igazából amikor írtam még 75%-os válaszíró voltam, az már legalább 2%....
2013. márc. 10. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
akkor nehogy még lejjebb menj, mert nem fogsz tetszeni senkinek! :(
2013. márc. 10. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 A kérdező kommentje:

Milyen igazság fájna? :D Nem erről van szó,csak ti nem tudtok őszinték lenni


Saját szememmel láttam egy kérdést amiben egy srác kérdezte hogy gázul néz e ki.Tényleg nem volt valami nagy szám,nem volt ronda inkább olyan átlagos.Erre minden csaj írta hogy mennyire jól néz ki


Egy másik kérdésnél viszont egy beképzelt srác kérdezte hogy na ugye milyen jól néz ki.A srác tényleg jól nézett ki.A válaszok közül mindenki azt írta hogy ronda csak azért mert beképzelt volt a stílusa,gondolom ezzel akarták lejjebb venni az egóját


Ennél a kérdésnél meg azt hiszik hogy én vagyok a képen amin csak nevetni tudok :D


Ennyit az őszinteségről

2013. márc. 10. 22:08
 39/43 anonim ***** válasza:
nem baj, én igazából úgyis csak FreakNiceUglyBea(u)ty-nak akartam
2013. márc. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
akkor te vagy a b*zi és neked bejön a képen látható b*zinak kinéző pasi... más ötletem nincs
2013. márc. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!