Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Mitől néz ki jól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Mitől néz ki jól ennyire ez a pasi?

Figyelt kérdés

Kíváncsiságból kérdezem hogy nektek mi tetszik rajta.Szeme,haja vagy minden?Szerintem baromi jó pasi!


[link]


2013. márc. 10. 00:33
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Először is...

Hogy ki mennyire szép/mennyire jóképű, az nem egy objektív dolog, mivel nem lehet minden ember ízlése egyforma.


A képen lévő pasi nem tetszik, és ezt a legnagyobb őszinteséggel mondom. Iszonyatos béna a haja, a szemöldökét pedig őszintén mondom, hogy sejtelmem sincs, h hogy is képzelte, hogy ilyenre csinálja. :D

Ha más frizurája lenne és rendes szemöldöke, emellé tetszene a teste és nem úgy öltözne mint egy divatb*zi, de nem is úgy, mint egy csöves, akkor esélyes, hogy jó pasinak tartanám. De így, ebben a formában esélytelen.

Sokkal jobban tetszenek az olyan fiúk, akik a természetes formájukban szépen néznek ki, és nincsen ehhez szükségük cicomára. Szóval elég egy arcukhoz illő, természetes hatású frizura, öltözéknek meg farmer + póló (mondjuk a képen szereplő srác ruházatát nem ismerjük, szóval elkalandoztam, de mind1). :D Szemöldökszedés meg nem kell, max középről kiszedheti, ha túl sűrű, de ez a vékonyra szedés....pfejjj.

2013. márc. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Nehogy te döntsd már el,hogy szerintem ki a jó pasi és ki nem!

Nekem pl Ő:

[link]


Bocs,de nem szeretem,ha egy pasi ilyen kis szépfiús. legyen férfiasabb és akkor azt mondom ok.


A válaszaidból ne csodálkozz,hogy azt hiszik te vagy a képen,hisz annyira véded,hogy erre lehet következtetni,vagy arra,hogy b.uzi vagy...

2013. márc. 11. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:

Nekem a top kettő:


[link]


[link] (jobb oldali)

2013. márc. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!