Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen 15-16 évesen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen 15-16 évesen már tobzódó tinik miért nem keserülik meg majd a 20 éveikben, hogy ittak/cigiztek/szexeltek?

Figyelt kérdés

Mert én gimiben ilyen kis stréber zombi voltam, bemagoltam mindent, hogy 5ös legyek, csak épp gondolkodni nem tanultam meg. Nem jártam el sehova, csajom se volt. És nagyon megkeserültem ezt a dolgot, mert érzelmileg fejlödésem lemaradt 4-5 évet legalább. Csajozás nagyon nehezen ment, 21 évesen lett elöször csajom. Életképességem is igen csekély, és csak gyüjtöm a lemaradást az életben, pedig BME-n diplomáztam, jó ruhákban járok, okos vagyok, csak épp életképtelen.


Az ilyen kis /tini taknyok/ meg isznak cigiznek nőznek, meg hát izmosabbak meg minden, és mégse szivják be késöbb, hanem épp ellenkezöleg, inkább megtanulnak élni a folyamatos tobzódásban...és egy alig megszerzett érettségivel is többre viszik mint én.


2013. márc. 10. 20:59
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/184 anonim ***** válasza:

Szóval tegyük fel, hogy minden amit írtál így van. Két dolgot tehetsz:

- Megváltoztatod a világot.

- Megváltoztatod magad.

2013. márc. 25. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/184 A kérdező kommentje:
a világot is meg lehet változtatni...egy szük embercsoport elég hatékonyan csinálja ezt a tevékenységet.
2013. márc. 25. 18:29
 113/184 anonim ***** válasza:
100%
Szóval már összeesküvés-elméleteket is gyártasz? :)
2013. márc. 25. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/184 A kérdező kommentje:

az a 'ti' szokásotok...irok le példának pár ilyen mendemondát:


Gáz pasinak is lehet jó csaja, mert a "kémia" számit...csak mondd már meg, hogy a szép embereknek miért van annyi ember felé "kémiája", a rondáknak meg szinte senki felé? Most miért kell beállitani a "kémiát" ilyen mentsvárnak, hogy ezzel lehessen megmagyarázni, hogy a csunya embereknek is lehet mákja.,

2013. márc. 25. 18:38
 115/184 anonim ***** válasza:

Szóval, ha jól értem ahelyett, hogy te egy szalmaszálat is mozdítanál, változzon a világ!


Az élet nem fer, ez van, az időt már nem kapod vissza, de választhatsz, hogy túllépsz rajta, vagy még több időd veszik el hülyeségeken.

2013. márc. 25. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/184 A kérdező kommentje:
nem egyszerü dolog feldolgozni, hogy mig mások végigszexelték a tini korukat, mert SZÉPNEK születtek, addig én egyetemen is nélkülöztem.
2013. márc. 25. 19:00
 117/184 anonim ***** válasza:

Nem értem, mire föl panaszkodsz ennyire. Épp te magad adtál magyarázatot néhány gondodra: a saját súlycsoportodban keresel, és ebbe a súlycsoportba te saját magadat kategorizálod be. Ez így ebben a formában kész vicc, pláne, hogy voltak, ill. vannak csajaid a mai napig.

Gondolj azokra a frusztrált 25-30 évesekre, akiknek még egyetlen egy kapcsolat sem jött össze. Ők valamelyest jogosan panaszkodnak, de te...

2013. márc. 25. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/184 A kérdező kommentje:
hát ha én is a tanulással foglalkoztam volna meg azzal, hogy épitsem az életemet, akkor lehet nekem se lenne még most se senkim. csak én annyira görcsösen akartam, hogy hanyagoltam az életem többi részét, amig össze nem jött a csaj.
2013. márc. 25. 19:51
 119/184 anonim ***** válasza:
118-as (utolsó) válaszadó vagyok. Azt elfelejtettem írni, hogy annak ellenére, hogy azt írtam, nem kéne panaszkodnod, teljes mértékben együttérzek veled. Félő, hogy én is erre a sorsra jutok majd, bár ha az egyetem elején már a lazább, szórakozni járó társasághoz csapódom, talán még nem lesz késő beállni a megfelelő szocializálódás irányába.
2013. márc. 25. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/184 A kérdező kommentje:
hát ha olyan kocka stréber egyetemre jársz mint én (bme gépész), akkor ott már sajnos késő lesz. Egy habi büfészakon viszont nem ér nagy tanulmányi hátrány, ha mindennap gerejrészegre iszod magad és csajozol. Mondjuk a BME-n is lehet, csak épp nem a kolis csajokat fogod üzgérelni, hanem ismeretleneket, ami ugye nehezebb. JA meg ha bulizol, az nagyban rontja a tanulmányi eredményeidet.
2013. márc. 25. 20:10
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!