Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az ilyen 15-16 évesen már...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az ilyen 15-16 évesen már tobzódó tinik miért nem keserülik meg majd a 20 éveikben, hogy ittak/cigiztek/szexeltek?

Figyelt kérdés

Mert én gimiben ilyen kis stréber zombi voltam, bemagoltam mindent, hogy 5ös legyek, csak épp gondolkodni nem tanultam meg. Nem jártam el sehova, csajom se volt. És nagyon megkeserültem ezt a dolgot, mert érzelmileg fejlödésem lemaradt 4-5 évet legalább. Csajozás nagyon nehezen ment, 21 évesen lett elöször csajom. Életképességem is igen csekély, és csak gyüjtöm a lemaradást az életben, pedig BME-n diplomáztam, jó ruhákban járok, okos vagyok, csak épp életképtelen.


Az ilyen kis /tini taknyok/ meg isznak cigiznek nőznek, meg hát izmosabbak meg minden, és mégse szivják be késöbb, hanem épp ellenkezöleg, inkább megtanulnak élni a folyamatos tobzódásban...és egy alig megszerzett érettségivel is többre viszik mint én.


2013. márc. 10. 20:59
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯
 101/184 A kérdező kommentje:
na hát ezek a lányok olyan átlagosak pont
2013. márc. 11. 20:13
 102/184 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán miért nem mozdultál ki soha sehova? Én ismerek két gyereket, akik szín ötösek mindenből, emellett csajoznak, vízipipáznak, folyamatosan buliznak. Te is megtehetted volna...
2013. márc. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 103/184 A kérdező kommentje:
falun laktam, nem értettem a többi embert, ök se engem, fogalmam nem volt az életről, kiközösitettek, mentem csapni a számitógépet. egyszerü formula.
2013. márc. 11. 22:16
 104/184 anonim ***** válasza:
100%
kib.szottul nem sajnállak. jaj a szegény falusi iskolaelső fiúka, aki nem tud jó csajokat dugni, csak "elfogadhatót".
2013. márc. 11. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 105/184 A kérdező kommentje:
nem voltam iskolaelső. Én csak magoltam minden nap vagy 3 órát, aztán igy voltam 5ös. Ha lett volna csajom akkopr tuti beesik az átlagom.
2013. márc. 11. 22:19
 106/184 anonim ***** válasza:
Hát, az említettek közül az egyik hopsz, falusi. De még mennyire. De be lehet járni a városba, cicukám.
2013. márc. 11. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 107/184 anonim ***** válasza:

Nem akarlak megsérteni, de kib*szottul sajnáltatod magad!:DD Én is ismerek olyan fiút-lányt, akik szín 5-ösök és mégis eljárnak bulizni is emellett.

"Az ilyen 15-16 évesen már tobzódó tinik miért nem keserülik meg majd a 20 éveikben, hogy ittak/cigiztek/szexeltek?"- Már miért kéne megkeserülniük???:O Ők jobban csinálták, mint te úgy tűnik.:D

Amúgy én 16 éves lány vagyok. Egy csepp alkoholt sem ittam tavaly novemberig, nem buliztam, nem is igazán voltak úm. kapcsolataim.(persze voltak barátaim de nem voltam egy kimondottan társasági ember..ha pl felmentem volna bulizni akkor kb senki sem ismert volna). Utána elkezdtem feljárni egy barátnőmmel és az ő barátitársaságával. Eleinte alig ittam, és még úgyis eléggé megdobta a fejem. Utána egyre jobban belejöttem a bulizásba..egy kicsit el is hanyagoltam a tanulást..viszont egyre több kapcsolatot szereztem(csak sajnos nem a legjobb kapcsolatokat..). Előfordult, hogy majdnem minden hétvégén más-más fiúkkal kavartam(csak csók!). Ez így ment kb 4 hónapig, viszont már megváltoztam! Elmondhatom, hogy sok embert ismerek a városban és most már nem tudok úgy felmenni bulizni, hogy ne találkoznék ismerősökkel. Tanultam a hibáimból és tartom a távolságot azoktól a "szép" társaságoktól. Lehet korán "éltem ki magam", de legalább nem lesz az ami veled volt Kérdező. El lehet ítélni amiért 15-16 évesen ilyen voltam, de komolyan tanultam belőle.!:)

2013. márc. 15. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 108/184 A kérdező kommentje:
én már utána vagyok a tinikornak, te még nem. Egyébként ha észrevennéd, tinik közt az lesz népszerü, aki jól néz ki. Én gáz ruhákba jártam anno, meg kis kocka stréber voltam, esélytelen lett volna, hogy eljárjak bulizni, ja meg apámék is mit szoltak volna. Amugy mostani képet had ne küldjek magamról.
2013. márc. 15. 17:07
 109/184 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést javaslom böngészgetni.

http://www.gyakorikerdesek.hu/szerelem-szex__randizas__41506..

2013. márc. 25. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 110/184 A kérdező kommentje:
tul jó dolga van manapság a nőknek.
2013. márc. 25. 17:59
❮❮ ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!