Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ítéli el azt valaki, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ítéli el azt valaki, ha fiatalon nem akarom kitombolni magam?

Figyelt kérdés

Nem panaszkodós a kérdés, még ha úgy is tűnik elsőre. Csak már több irányból megkaptam ezt a megjegyzést, mikor elmondom, hogy én 18 éves létemre komoly kapcsolatot keresek, ami minél tovább tart, akár életem végéig (jó, tudom mit gondoltok most) ha olyan a partner és annyira kijövünk, passzolunk.


Semmi nem hajt arra, hogy kitomboljam magam és váltogassam a partnereket, kipróbálgassam magam mielőtt elkötelezem magam. Nagy gond? :)



2013. márc. 10. 22:07
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk gondolhattad volna,hogy a Hódító névnek ez lesz a vonzata :)
2013. márc. 10. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
De hát én egy hód vagyok :D
2013. márc. 10. 22:51
 13/22 anonim ***** válasza:
Mert buta.
2013. márc. 10. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
Csajnál ez nem elítélendő. Ez nagyon is pozitív tulajdonság. A fiúknak viszont ki kell valamennyire élniük magukat.
2013. márc. 10. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 A kérdező kommentje:
Miért?
2013. márc. 10. 23:10
 16/22 anonim ***** válasza:
Én se pasinál, se csajnál nem látom ezt kötelezőnek; én is a komoly kapcsolatok híve vagyok, és bár csak három barátom volt (a jelenlegivel együtt) 21 év alatt, de őket teljes szívemből szerettem. Szóval egyszerűen ilyen típus vagy, és a két véglet általában nem tudja megérteni a másikat. Legalábbis én így tapasztalom, mert teljesen különbözik a gondolkodásom a kicsapongó emberektől, ezért nem érthetem meg őket igazán.
2013. márc. 10. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:

Szerintem normális dolog. Én is komoly kapcsolatot keresek (keresnék), de egyenlőre még nem sikerült találnom olyan lányt, akivel lehet hosszútávon (vagy egyáltalán bármeddig) gondolkodni.

20/f

2013. márc. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
pedig jobb lenne tapasztalatokat gyűjteni.. a felnőtté válásnak ez is része..
2013. márc. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
én is ezt csináltam. megbántam.
2013. márc. 19. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 A kérdező kommentje:
18-as: Ha valamit nem szeretnék, akkor miért erőltessem? Nem kötelező. Tapasztalatot pedig szerezhetek kapcsolatban is.
2013. márc. 19. 19:42
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!