Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek miért nem tudok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek miért nem tudok batátnőt szerezni 6 kemény év után?

Figyelt kérdés

Nos a szituáció a következő:

6 évvel ezelőtt ismerkedtem meg egy lánnyal azonnal belészerettem. Sikerült is 3 hónapot jártunk de nekem sikerült elrontani az egészet, de nem ez a lényeg.

2012 Szeptemberében beléptem a középiskolába. Ott megismertem egy nagyon vonzó lányt és akkor tapasztaltam meg milyen tiszta szívből szeretni. Egy baj volt, hogy nem olyannak ismertem meg amilyennek én szerettem volna, ráadásul mindenki előtt megalázott és gyakorlatilag akármelyik lánnyal próbálnék beszélgetni mindíg rosszul sül el. A hobbim nem túlnépszeű de veszélyes: amatőr viharvadászat. Nem vagyok az a sportos egyéniség és legtöbbször visszahúzódó vagyok nem vagyok az a menő nagyszájú.

Szívesen várom a válszokat de ha lehet normálisat

Sokat segítenétek vele 6 év után szeretnék nagyon egy barátnőt.



2013. márc. 11. 20:04
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

jopofa hobbi de nem etötl függ, hogy van-e barátnőd.

Kicsit változtass a megjelenéseden, mert ez a stilus nem jön be a lányoknél. fejleszd a kommunikácios készségeidet, és ne törödj semmivel és senkivel amigy egy nővel beszélgetsz :)

2013. márc. 11. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Underman válasza:
Szerintem nem a 6 éve történtek miatt, hanem a megalázás miatt. Felejtsd el, hogy megaláztak és engedd el magad kicsit. Ha görcsölsz, akkor sajnos nem jön össze.
2013. márc. 11. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy?
2013. márc. 11. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!