Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy olyan srácokat akik nem kellenek meg tudnék szerezni, de azokat akik nekem kellenek azokat soha?

Figyelt kérdés
2013. jan. 24. 16:40
 1/8 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban :))
2013. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
Mert csúnya vagy
2013. jan. 24. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
nagyok az elvárások...nézz önmagadba--ilyen esetben meg ahogy te is látod a külső számít leginkább
2013. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
55%
Mert rosszul tudod, hogy mi kell neked. Ha szemléletet váltanál, boldog lehetnél. De nem leszel.
2013. jan. 24. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 borzoska81 válasza:
54%

szerintem azert van ez mert nagyok az elvarasaid ugyanugy mint nekem szerintem ismerkedhetnel olyan sracokal is akirol ugy tunik nem tetszik mert lehet tobbet er mint az a jokepu vagany stilusu urge akire szemet vetetel

Igaz ezt eleg nehez megteni tapasztalat de lehet hogy megeri

2013. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ilyen az élet. Kinél nincs így ez?
2013. jan. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) De nem szeretnék lejebb adni az igényeimmel, nekem a legjobb kell. Boldog vagyok én egyedül is:) De annak örülök, hogy nem csak nekem van ilyen problémám.
2013. jan. 24. 17:19
 8/8 anonim válasza:

Dettó!:(

Én pl azért, mert a korosztályom nem érdekel(20 vagyok) és a 30 as pasikra bukok, és azoknak 80% házas, aki nem az kapcsolatba, és aki az sem, az meg senkinek nem kell:D

2013. jan. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!