Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet eldönteni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet eldönteni, hogy csak szórakozik, vagy inkább bunkózik?

Figyelt kérdés

Olyan megjegyzéseket kapok néha egy férfi munkatárstól, hogy nem tudom eldönteni, hogy poénnak, szórakozásnak van szánva, vagy inkább bunkózásnak, lekezelőnek. Szexuális töltetű is van köztük, elég rendesen, de nem durva, csak olyan enyhe hasonlatok, célozgatások.

Egyszerűen nem tudom hova sorolni az egészet.


2013. márc. 11. 21:45
 1/7 anonim ***** válasza:
kérdezz rá
2013. márc. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

más megoldás esetleg?


amúgy meg hogy kérdezzek rá?

2013. márc. 11. 21:47
 3/7 anonim ***** válasza:
játszik veled, kíváncsi, hogy meddig mehet el és, hogy veszed-e a lapot. Ha belemész a játékba, akár túl a barátságon is folytathatjátok.
2013. márc. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 fospuska ***** válasza:
vágj vissza és ha megsértődik,bunkózás.
2013. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy van valami konkrét elképzelése veled, vagy csak hülyít?
2013. márc. 11. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Aki így viselkedik, annak lehet unszimpatikus, utálhat? Igazándiból ezen is rágódok. Azt mondta egyszer hogy nem utál de én már tényleg nem tudom hovs sorolni.
2013. márc. 11. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
hiába kérdezel rá, azt is elpoénkodja. de én azt mondom(ha magamra gondolok) 90% hogy csak poénkodik, ugyanakkor komolyan gondolja.
2013. márc. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!