Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ez most mi? Nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ez most mi? Nem tudom eldönteni mit akar.

Figyelt kérdés
Van egy srác, már kb 1 éve probálkozik. Eddig nem igazán engedtem közel, de közbe rengeteget beszélgettünk. Egy két hónapja fent voltam nála megtörténtek a dolgok. Na most, egyikünk se kérdezte a másikat hogyan tovább. Gondoltam, majd alakulnak a dolgok. 3 hétig nem taliztunk, csak beszélgettünk. Igy gondoltam ennyi volt az egész. Egyik este elmentem korábban aludni, mire szóvá tette, hogy biztos pasizni megyek. Mondtam, hogy neem, de különben is, nem a pasim. Erre besérült. Most nem rég mondta, hogy nagyon tetszek neki, de van problémája, amit nem hajlandó elárulni. Viszont más csajokat visszautasít, és inkább velem van. Szóval nem értem.
2013. márc. 6. 20:51
 1/1 anonim ***** válasza:
Majd ha arra kér,hogy legyél a barátnője,és Te igennel válaszolsz,akkor kapcsolatban lesztek.Addig ez mind semmi,maximum összejárás,meg egymás szédítése.
2013. márc. 6. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!