Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, nagyon hiányzik?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nagyon hiányzik?

Figyelt kérdés
Az egyik ismerősöm, aki csak ismerős kiköltözött 1,5 évre külföldre tanulni, és nagyon hiányzik. Márcsak azért is, mert valami elkezdett alakulni köztünk a kiköltözése előtt. Nem tudunk beszélgetni. Jövő nyáron érkezik meg, az azt jelenti, hogy már csak egyetlen egy közös évünk van a gimibe. Egyszerűen nem látom értelmét suliba járni, nem tudok tetszeni neki, mivel nem is lát, ezért kicsit elhagytam magam, és nagyon szomorúak a napjaim. Minden nap emegyek a szekrénye előtt, és szinte látom hogy ott állt, a mozgására, a gesztusaira tisztán emlékszem. Annyira rossz felkelnem is. Üresek a napjaim.

2013. márc. 11. 22:23
 1/3 anonim ***** válasza:
találd fel magad valamivel. tanulj sokat, tartsd vele a kapcsolatot
2013. márc. 11. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
nem tudom vele tartani a kapcsolatot sajna. sokat tanulok, hofy majd ha megjön büszke legyen a bizimre. :) 17/L
2013. márc. 11. 22:29
 3/3 anonim ***** válasza:
Aterzem a helyzeted. En is voltam mar igy. Tudom ez most nem segit, de hidd el az ido mindenre gyogyir! Csak legy sokat a bartokkal,ismerosokkel, hogy minel kevesebbet tudj ra gondolni. Idovel egyre konnyebb lesz! Fel fejjel!:)
2013. márc. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!