Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek normális hogy ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek normális hogy ezt csinálja?

Figyelt kérdés

sziasztok.. neten ismerkedtem egy sráccal de én ritkán írtam rá sokszor ő, és találkoztam vele, kiváncsi voltam hogy mi lesz.. nem annyira élveztem a találkozót. Utána még keresett de megmondtam, hogy nem érzem úgy hogy beletudnék vele menni egy kapcsolatba.. erre kiborult, hogy benne össze dőlt a világ, tök depressziós már így is és nagyon szarul érzi most már magát, meg hogy eltervezte hogy hogy mutat be majd a családjának, a barátainak, stb.. meg még így irogat és kelti a bűntudatot..de megmondtam hogy ezt fejezze be mert nem is jártunk meg semmi, és a talin sem történt semmi "komoly" amiért azt hihetné hogy hülyítem..

ő 20f, én 17L


2013. márc. 12. 06:51
 1/6 anonim ***** válasza:
Sajnos vannak ilyen emberek, akik túlreagálják. Nagyon nem tudsz mit tenni, mint hogy nem foglalkozol vele.
2013. márc. 12. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Picúr/Pom-pom nélkül/ ***** válasza:

Szerintem azért csinálja,hogy bűntudatod legyen.Hátha akkor meg tud fektetni.

Ne higyj neki!Legyél továbbra is okos!

Ha nem hagyja abba az irogatást,akkor tiltsd le.

Ha telón zaklat,kérd meg egyik fiú haverodat /akár apukádat,vagy bátyádat/,hogy állítsa le!

Ha csak dugni akart,akkor a tiltásból ért.

Ha pedig valamilyen lelkinyomoronc,akkor csak abból,ha valaki keményen leállítja.

2013. márc. 12. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:

nem kell vele foglalkozni!

Emiadt ne legyen bűntudatod.

2013. márc. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 fospuska ***** válasza:
sokan nem hajlandóak megérteni a "nem"-et,amivel nincs feltétlen baj,de az erőszakosságot a szemétséggel keverve nem tolerálnám. nem tudom miért gondolja,hogy ha a nyomorával hozakodik elő,az nem visszatetszést fog kelteni. a szándék érthető,de a módszer nevetséges.
2013. márc. 12. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Mi közöd Tőle ***** válasza:
Alapból nem kellett volna találkoznod vele. Ha már netről is úgy érezted, hogy nem sok az esély, akkor miért mentél bele a taliba? :) Előbb utóbb le fog kopni egyébként és majd jön gyakorira, hogy minden lány szemét és csak a szép fiúk kellenek nekik!
2013. márc. 12. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hát külsőre olyan átlagos volt meg megtanultam hogy élőben mindenki tök más..épp az hogy élőben ennyire érzelmes meg nem volt ezért nem is értem a dolgot.. nem tuti nem megdugni akart, mert eléggé komolyra ment.. de igen tanulok a hibáimból akinél kicsit sem érzem hogy érdemes azt hagyom..köszi a válaszokat!
2013. márc. 12. 16:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!