Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy mostanában...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy mostanában divat 20 évesen házasodni?

Figyelt kérdés
Szerintetek ezek a házasságok meddig tartanak? Tapasztalataitokat is megoszthatjátok!
2010. jún. 4. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ezt az "irányvonalat"még nem láttam de biztos van.
2010. jún. 4. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
20 éves vagyok, de egy embert nem ismerek a városban aki erre készül
2010. jún. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Nekem se tűnt fel hogy divat lenne. Bár nővérem tényleg 20 éves volt amikor megházasodott, de pl bátyám 25 éves létére agglegény, és nem is tervezi hogy megházasodna.
2010. jún. 4. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
furcsa tényleg, de a környezetemből kapásból tudok mondnai 14 embert (az elmúlt 1,5 évet értem ezalatt)
2010. jún. 4. 17:29
 5/18 anonim ***** válasza:
20-25 évvel ezelőtt is sokan házasodtak 20 évesen(akárcsak én) szóval milyen divatról beszélsz?
2010. jún. 4. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Egy embert se ismerek, aki ilyenkor. Inkább épp fordítva, már a nem házasodás a divat, vagy élettársi kapcsolat, buzulás, swinger klubok, stb.
2010. jún. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

Szerintem eleve nem divat házasodni manapság, semennyi évesen sem.

Ha persze felcsinálja a srác a csajt, elhiszem, hogy sebtében elveszi...

inkább manapság az a jellemző, ha valakik 24-28 évesen házasságra készülnek, összeszalad a környék, hogy biztos terhes a csaj...

2010. jún. 4. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim válasza:
Nekem is van nem egy ilyen ismerősöm. pl az egyik tanárom is huszonegynéhány éves és házas :) Hát ha szeretik egymást akkor miért ne?! :)
2010. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
De,de az én környezetemben is mindenki házasodik..és egyre fiatalabbak. 20, 21 évesek...csak tudnám, hogy miért jó ez nekik... 23 L
2010. jún. 4. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Én is házasodtam volna már 20 évesen. Nem azért, mert divat, hanem mert szeretem a páromat.

De úgy döntöttünk, hogy babával és esküvővel várunk a diplomaosztóig. Addig még van 2 év.

2010. jún. 4. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!